Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

استرالیا برای شرکت در یوروویژن آماده می شود

استرالیا برای شرکت در یوروویژن آماده می شود
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

استرالیا هم در مسابقه آواز یوروویژن در سال ۲۰۱۵ میلادی شرکت خواهد کرد. سال گذشته این کشور میهمان یوروویژن محسوب می شد. جولیا زمیرو، از مجریان

آگهی

استرالیا هم در مسابقه آواز یوروویژن در سال ۲۰۱۵ میلادی شرکت خواهد کرد. سال گذشته این کشور میهمان یوروویژن محسوب می شد.

جولیا زمیرو، از مجریان استرالیا می گوید: «سلام. من جولیا زمیرو هستم و خبر بسیار هیجان انگیزی دارم که با شما در میان می گذارم. امسال کشور من استرالیا هم در وین و در مرحله نهایی مسابقه یوروویژن، شرکت خواهد داشت. بزودی با ترانه ما و خواننده آن آشنا خواهید شد.»

پیش از این خوانندگانی با اصلیت استرالیایی همچون الیویا نیوتن جان و جینا به عنوان نمایندگان بریتانیا در سالهای ۱۹۷۴ و ۱۹۹۶ میلادی در این مسابقه شرکت کرده اند و امسال شاید ستارگانی همچون کایلی مینوگ و یا گروه پنج نفره «بوی باندز» نمایندگان استرالیا باشند.

استرالیا تا ۱۶ مارس فرصت دارد تا خواننده اش را برای مسابقه امسال معرفی کند. مسابقه ای که در وین ، پایتخت اتریش برگزار می شود، کشوری که با برنده شدن خواننده اش کنچیتا وورست، میزبان مسابقه امسال شد.

ورود استرالیا به این رقابت با شصتمین سال تاسیس یوروویژن همزمان شده است. برای خوشآمد گویی به استرالیا، برگزار کنندگان این مسابقه تصمیم گرفتند که خواننده این کشور را مستقیما به رقابتهای مرحله نهایی وارد کنند.

گروه رادیو تلویزیون دولتی «اس بی اس» یکی از اعضای «ای بی یو»، اتحادیه رادیو تلویزیونهای اروپا بوده و طی سی سال اخیر مسابقه یوروویژن را در استرالیا پخش می کرده است. این مسابقه مخاطبان بسیاری در میان استرالیایی ها دارد و امسال برای اولین بار رای آنها بطور رسمی در این مسابقات شمرده خواهد شد.

مرحله نیمه نهایی در تاریخ ۱۹ ماه مه و مرحله نهایی مسابقات نیز در ۲۳ ماه مه برگزار خواهد شد. هر ساله حدود ۱۸۰ میلیون نفر در سراسر جهان این برنامه را تماشا می کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟