فعالیتهای بین المللی آلکس مامونیف، دی جی مشهور روسیه

فعالیتهای بین المللی آلکس مامونیف، دی جی مشهور روسیه
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آلکس مامونیف، معروف به «دی جی فنیکس»، از دی جی های محبوب در روسیه است. او که از شانزده سال پیش فعالیتش را به عنوان دی جی در مسکو شروع کرده، هم اکنون

آگهی

آلکس مامونیف، معروف به «دی جی فنیکس»، از دی جی های محبوب در روسیه است.

او که از شانزده سال پیش فعالیتش را به عنوان دی جی در مسکو شروع کرده، هم اکنون در مشهورترین باشگاههای اروپا به هنرنمایی می پردازد.

در روسیه، آلکس مامونیف توسط ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه انتخاب شد تا آهنگسازی ترانه رسمی مسابقه انتخاب بهترین دی جی کشورهای عضو اتحاد جماهیر شوروی سابق را انجام دهد.

او می گوید: «آنها گفتند خوب آلکس، شاید بتوانیم در کرملین با دی جی بودن تو کاری انجام دهیم. چی فکر می کنی؟ من گفتم “ایده خیلی خوبیست” و سپس شروع به پروراندن این ایده کردم. من سرود رسمی این مسابقات را تنظیم کردم و بعد از آن، همه چیز خوب پیش رفت.»

آلکس اجراهای موفقی در کلوپهای شبانه رقص های الکترونیکی دارد. احتمالا تجربیاتی که او در زندگی شخصی کسب کرده، از عمده دلایل این موفقیت است. او در یک خانواده نظامی به دنیا آمده و نظم و انظباط، بخش جدانشدنی از شخصیت اوست. همچنین او پیش از این از بازیکنان تیم والیبال روسیه در مسابقات المپیک بوده است.

اگرچه در گذشته اجرای رقص روی صحنه در روسیه از رشد قابل توجهی برخوردار نبود، اما اکنون با حضور تهیه کنندگان بین المللی موسیقی، بتدریج این وضعیت تغییر کرده است.

آلکس مامونیف می گوید: «ده سال پیش در اینجا هنرمندان زیادی حضور داشتند که از آمریکا یا اروپا آمده بودند. اما اکنون این یک صنعت جدی در روسیه محسوب می شود و اینطور نیست که تنها یکی دو باشگاه بزرگ و پولدار بتوانند دی جی دعوت کنند. اکنون شبکه های تلویزیونی، رادیوها و شرکتهای ضبط موسیقی زیادی در این بخش مشغول فعالیتند. اکنون اگر شما بگوید من دی جی هستم، همه آن را می فهمند. اما ده سال پیش مردم می گفتند چی؟»

همکاری مشترک با ستارگان بین المللی همچون داوید گتا، دی جی فرانسوی و باب سینکلر، تهیه کننده موسیقی فرانسوی از دیگر فعالیتهای آلکس است.

آلکس مامونیف که هم اکنون برای اجرای تور بین المللی خود در نیوویرک است، ترانه جدیدی به نام COSMO Zoo تهیه کرده که در پایان ماه فوریه به بازار خواهد آمد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟