کیتی، دیزی و لویس ۳ به بازار آمد

کیتی، دیزی و لویس ۳ به بازار آمد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سه سال پس از انتشار آلبوم «سیگار کشیدن در بهشت» که تحسین منتقدان را به همراه داشت، سه خواهر و برادر عضو خانواده بریتانیایی دورهام، یعنی کیتی، دیزی و

آگهی

سه سال پس از انتشار آلبوم «سیگار کشیدن در بهشت» که تحسین منتقدان را به همراه داشت، سه خواهر و برادر عضو خانواده بریتانیایی دورهام، یعنی کیتی، دیزی و لوییس با آلبوم جدیدی به میان طرفدارانشان بازگشتند.

آلبوم سوم، اسمی بسیار ساده دارد و «کیتی، دیزی و لویس ۳» نامیده می شود.

«خدانگهدار عزیزم» یکی از ترانه های این آلبوم است و باز هم به روال ترانه های گذشته شان، به ترکیب کردن سبک های مختلف موسیقی مثل ریتم اند بلوز، راک اند رول و موسیقی کانتری پرداخته اند.

کیتی دورهام می گوید: «بیشتر آهنگهای ترانه ها را خودمان نوشتیم و درباره تجریبیات شخصی خودمان بوده، موضوعات ترانه ها عموما موضوعاتی حقیقی و نسبتا احساسی هستند. اما در مجموع فکر می کنم که این آلبوم هم آلبوم شادی است.»

لویس نیز می افزاید: «این کار، یک اثر کاملا استودیویی و کاملا متفاوت با آثار قبلی مان است بویژه آنکه میک جونز آن را تولید کرده. در دو آلبوم اول، میکروفون را می گذاشتیم و شروع به نواختن می کردیم اما این اثر چیزی بیشتر از آن است و کاملا متفاوت و مدرن تهیه شده.»

برای آلبوم جدید، این سه خواهر و برادر شانس همکاری با میک جونز، خواننده مشهور و از بنیانگذاران گروه «کلش» را داشتند. میک جونز، به عنوان تهیه کننده این اثر، چندین ماه را صرف تمرین با این گروه در خانه شان کرد.

دیزی دورهام نیز می گوید: «او فوق العاده بود. خیلی آرام و درباره تمام موضوعات مثبت نگر. او حاضر نبود تغییری دربرنامه موسیقی ایجاد کند و تنها چیزی که می خواست این بود که کاری جادویی تهیه شود و با آرام نگه داشتن ما می خواست مطمئن شود که ما همان چیزی را انجام می دهیم که همیشه در حال انجامش هستیم. بله. بودن او در کنارمان اتفاق بسیار خوبی بود. او در پایان کار به عضوی از خانواده ما تبدیل شده بود.»

کیتی، دیزی و لوییس موفق شده اند بیش از یک چهارم از آلبوم هایشان را در سراسر جهان بفروشند و طرفداران مشهوری همچون امی واینهاوس، کلدپلی و دیوید لینچ داشته باشند.

سومین آلبوم کیتی، دیزی و لویس در پایان ماه ژانویه به بازار آمد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟