Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

جورج د پوئت، شاعری که فعال اجتماعی و مشوق جوانان است

جورج د پوئت، شاعری که فعال اجتماعی و مشوق جوانان است
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

جورج د پوئت فارغ التحصیل دانشگاه کمبریج و فعال اجتماعی است. والدینش از اوگاندا به بریتانیا مهاجرت کردند و او در یکی از محله های بسیار سخت شمال غرب

آگهی

جورج د پوئت فارغ التحصیل دانشگاه کمبریج و فعال اجتماعی است. والدینش از اوگاندا به بریتانیا مهاجرت کردند و او در یکی از محله های بسیار سخت شمال غرب لندن بزرگ شد. جورج د پوئت از سن پانزده سالگی شروع به خواندن رپ کرده است.

جورج د پوئت می گوید: «هدف، آزاد کردن پتانسیل همه است. به نظرم جامعه به افراد اجازه انتخاب نمی دهد. جامعه در وهله اول خواسته خود را دیکته می کند بعد شاید بتوان مسیر خود را برگزید. ولی نمی توان به همه مدلی را تحمیل کرد و از همه انتظار داشت مسیر حرفه ای یکسان داشته باشند. مانند خود من.»

او با تک ترانه «۱،۲،۱،۲» می خواهد به نسل جوان اعتماد به نفس ببخشد و او را راهنمایی و تشویق کند.

جورج د پوئت در ادامه درباره نقش خود در تشویق جوانان می گوید: «من می خواهم به طور سازنده در جامعه نقش داشته باشم. زیرا در محیطی که بزرگ شدم مورد تشویق قرار نگرفتم و به همین دلیل از این موضوع بسیار آگاهم. به دنبال فردی بودم که مرا راهنمایی کند ولی پیدا نکردم به ویژه در بین افراد مشهور. بعدها در طول زندگیم با افراد دیگری آشنا شدم. برای همین هم تصمیم گرفتم وقتی مشهور شدم حتما کاری خواهم کرد که بتوانم به جوانانی که مثل من در محله های دشوار زندگی می کنند کمک کنم تا شرایط زندگی، آینده شان را تحمیل نکند.»

جورج د پوئت اواخر ماه فوریه به تور کنسرت های بریتانیایی می رود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟