کارل لاگارفلد «زن گل» قرن بیست و یکم را خلق کرد

کارل لاگارفلد «زن گل» قرن بیست و یکم را خلق کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هفته مد پاریس ویژه «هوت کوتیور» یا نفیس دوزی با حضور مزون های مشهور برگزار می شود.

آگهی

ونسا پردی، خواننده و هنرپیشه فرانسوی، گسپر اولیل هنرپیشه فرانسوی و کریستن استیوارت هنرپیشه آمریکایی در نمایش مجموعه شانل، در گراند پله پاریس حضور داشتند.

کارل لاگارفلد، مدیر هنری مزون شانل، مجموعه بهار تابستان امسال را در دکوری رویایی و شاعرانه، مملو از گلهای خیالی کاغذی ارائه کرد.

کت در رنگ های نارنجی، زرد، آبی و صورتی و در طرح های مختلف، ستاره این مجموعه بود. کلاه با لبه پهن و گلدار از دیگر ویژگی های این مجموعه پر رنگ بودند. اینبار عروس لاگارقلد به جای تور کلاه به سر داشت و بر روی لباس او هم گل ها مشهود بودند.

کارل لاگارفلد، درباره استفاده بیشتر و متنوع از رنگ ها در این مجموعه می گوید: «شانل اغلب سیاه و سفید است. ناگهان این احساس به من دست داد که باید از رنگهای روشن استفاده کنم. مد اینگونه است، نمی دانیم چرا ولی می دانیم چگونه.»

جورجیو آرمانی هشتاد ساله برای نمایش مجموعه خود پله دو توکیوی پاریس را انتخاب کرده بود. شلوارهای گشاد و سیال از ابریشم و اورگانزا، کت های کیمونو مانند، ژاکت های بلند یشمی و سبز، نکته های برجسته این مجموعه بودند. این نگرش زِن در مورد لباسهای مجلسی نیز مشهود بود که شامل لباسهای بلند در رنگ های تیره الهام گرفته شده از طرح های ژاپنی می شد.

مزون «لا پرلا» که متخصص لباس های زیر شیک است، مجموعه خود را در هتل سلومون دو روتشیلد پاریس ارائه کرد.

ستاره این شو، نائومی کمپبل بود که با لباس مشکی بلند شفاف ثابت کرد که در ۴۴ سالگی هم می درخشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟