Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

انتشار آلبوم جدید «آکوآلانگ»

انتشار آلبوم جدید «آکوآلانگ»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خواننده و آهنگ نویس بریتانیایی مت هیلس که با نام «آکوآلانگ» شناخته می شود آلبوم جدیدی منتشر کرده است. آلبوم «۱۰ آینده» مجموعه ای است که شامل همکاری

آگهی

خواننده و آهنگ نویس بریتانیایی مت هیلس که با نام «آکوآلانگ» شناخته می شود آلبوم جدیدی منتشر کرده است. آلبوم «۱۰ آینده» مجموعه ای است که شامل همکاری او با همکاران بریتانیایی اش همچون لاهاواس، جوئل کمپاس، پرایدس و دیگران می شود.

آکوآلانگ کار حرفه ای خود را در سال ۲۰۰۲با ترانه «عجیب و زیبا» که همراه با یک کارزار تبلیغاتی برای ماشین جدید فولکس واگن بود آغاز کرد. علی رغم انتشار پنج آلبوم موفق و کارنامه حرفه ای رو به رشد، مت هیلس در سال ۲۰۱۰ بازنشستگی اش را اعلام کرد.

او در مورد بازنشستگی اش در سال ۲۰۱۰ می گوید: «زمانی می رسد که دیگر کار برایتان مفرح نیست و احساس خستگی و عجیب و غریب بودن می کنید و بیشتر وقتتان را در سفر می گذرانید و دیگر بچه هایتان را نمی بینید. من چندین بار این تجربه ناراحت کننده را داشتم که برگشتم و پسرم از من مثل یک مرد غریبه دوری می کرد.»

هیلس به همراه خانواده اش لندن را ترک کرد و در کالیفرنیا مستقر شد، و از آن پس، از استعدادش در کار برای سایر آهنگ سازان استفاده کرد.

او همچنین به ترانه نویسی و تهیه ترانه برای پالوما فیت، آلکس کلر، بردی و میکی اکو پرداخت. حالا در آلبوم جدیدش او از بسیاری از دوستانی که ظرف پنج سال اخیر با آنها همکاری داشته، استفاده کرده است.

مت هیلس می گوید: «الآن این آلبوم راهی است که آنچه در آن زمان رخ داده و کارنامه عجیب من به عنوان ترانه نویس، تهیه کننده و همکار را جشن بگیریم. این مثل معجزه است که با اینکه من در خانه بودم ما راهی برای کار کردن یافتیم. من هر شب در خانه کنار تخت بچه ها بودم و در عین حال با این انسانهای فوق العاده همکاری می کردم.»

آلبوم آکوآلانگ اینک منتشر شده است و شامل ده ترانه مشترک او با دیگر خوانندگان می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل

آیا ارزش زنان در هند از گاو کمتر است؟