Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

فیلم جدید کالین فیرت؛ «کینگزمن؛ سرویس مخفی»

فیلم جدید کالین فیرت؛ «کینگزمن؛ سرویس مخفی»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کالین فیرت از یک پادشاه لکنت دار، جرج ششم، در فیلم «سخنرانی پادشاه» به یک قهرمان اکشن در فیلم «کینگزمن:سرویس مخفی» تبدیل شده است. وی در این فیلم نقش

آگهی

کالین فیرت از یک پادشاه لکنت دار، جرج ششم، در فیلم «سخنرانی پادشاه» به یک قهرمان اکشن در فیلم «کینگزمن:سرویس مخفی» تبدیل شده است.

وی در این فیلم نقش مردی نجیب زاده را بازی می کند که مامور مخفی سابق است و قصد دارد کارآموزی را با حلقه سحرآمیز ماموران مخفی آشنا کند.

این گروه مخفی متشکل از شوالیه های مدرن توسط آرتور با بازی مایکل کین رهبری می شود. این فیلم توسط ماتیو ووگن ساخته شده است. او همزمان با اکران اولیه فیلم گفته که فکر می کند تماشاگران از شخصیت جدیدی در دنیای فیلمهای مصور استقبال خواهند کرد. وی می گوید: « به نظرم تماشاگران از اینکه ببینند یک نجیب زاده امروزی خائنان را به شیوه ای که هرگز ندیده اند، به وحشت وا می دارد، خوششان خواهد آمد.»

شخصیت این قهرمان بریتانیایی باید قبل از هر چیز یک فرد موقر و محترم باشد. کالین فیرت در این فیلم مردی برازنده است و در عین حال، تماشاگر حضور او را در صحنه های اکشن بخوبی می پذیرد.

کالین فیرت در مورد تبدیل شدن به یک ستاره اکشن می گوید: «خیلی دوستش داشتم. ماه اول خیلی دوستش نداشتم و سخت بود ولی مدت طولانی انجامش دادم و شما اگر کاری را تکرار کنید نهایتا نتیجه می گرید. هیجانزده بودم و در پایان کار جایش برایم خالی بود.»

تارون اگرتون بازیگر ۲۵ ساله اهل ولز هم می گوید پرش و انجام حرکات فیزیکی با کت و شلوار را دوست داشته است. او می گوید: «جنبه فوق العاده پوشیدن کت و شلوار این است که شما در آن احساس قدرت می کنید، احساس می کنید که از نظر جسمی بسیار توانا هستید. در نتیجه وقتی می خواهید جهان را حفظ کنید فکر کنم باید در کت و شلوار سفارشی باشید. اینطور نیست؟»

«کینگزمن» در این فیلم با تهدیدی از سوی یک میلیاردر اینترنتی به ظاهر خجالتی ولی شرور با بازی ساموئل ال جکسون روبرو می شود.

فیلم «کینگزمن: سرویس مخفی» اکنون در سرتاسر جهان اکران شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد