Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نمایش سریال تلویزیونی سایه ها در رومانی

نمایش سریال تلویزیونی سایه ها در رومانی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فیلم “سایه ها“، ساخت رومانی، که یک سریال تلویزیونی ۴۵ دقیقه ای و در ۸ قسمت است، داستان یک راننده تاکسی است که تحصیلدار یک شبکه مافیای محلی است. او پس

آگهی

فیلم “سایه ها“، ساخت رومانی، که یک سریال تلویزیونی ۴۵ دقیقه ای و در ۸ قسمت است، داستان یک راننده تاکسی است که تحصیلدار یک شبکه مافیای محلی است. او پس از قتل تصادفی یک مرد، تلاش می کند تا از مافیا خارج شود، اما تلاش او بیهوده است.

با توجه سطح پایین تولید سینمایی در رومانی، نمایش سریال های تلویزیونی از این دست که دارای صحنه های اکشن و شیرین کاری بسیار است، حدود ۷۰ روز طول می کشد و فرصتی برای طرح شدن بازیگران و شرکت های تولید فیلم است.

نقش اصلی این فیلم یعنی راننده تاکسی را، شربان پائولو بازی می کند. اما ایفای نقش در سریال هایی از این دست چگونه است؟

شربان پائولو می گوید: “اول از همه، در قالب نقش رفتن برایم یک موفقیت بزرگ بود. زیرا نقش دشواری بود و من به مدت یک ماه و نیم در این نقش بازی کردم. این برای یک بازیگر دستآورد بزرگی است، زیرا روزهای طولانی در یک نقش بودن فرصت بزرگی برای تمرین است. این فیلم اگرچه سریال تلویزیونی است، اما روند تهیه و تولید و نیز تعداد روزهای نمایش آن مانند یک فیلم سینمایی است.”

سریال تلویزیونی “سایه ها” تابستان گذشته و در ۶۰ لوکیشن در بخارست فیلمبرداری شد. در این سریال ۹۵۰ نفر از جمله ۲۰ بدل کار شرکت داشتند.

تولید کننده این فیلم، وین هنری استرالیایی است که از تجربه بین المللی وسیعی در این زمینه برخوردار است.

وین هنری می گوید: “سطح تولید در رومانی بسیار چشمگیر است. یعنی از نظر کار و تجربه و در مقایسه با بریتانیا، روسیه و لهستان. فکر می کنم تیم تولیدی که ما داریم از نظر حرفه ای، سرعت عمل و کیفیت نمایش واقعا برجسته است. سختکوشی آن باور نکردنی است و من به کار با این تیم افتخار می کنم.”

این سریال که پخش آن توسط شبکه “اچ بی او” انجام می شود، اکنون در پانزده کشور اروپایی به نمایش درآمده است. پخش این سریال در کشورهای مختلف باید با پروانه ویژه باشد. مدیر اجرایی شبکه “اچ بی او” می گوید: “ از نظر ما مسئله کلیدی این است که فیلم در هر کشوری، چه رومانی چه لهستان و یا هر کشور دیگری باید دارای پروانه نمایش در خود آن کشور باشد. برای شخصی چون من مسئله اصلی این است که برنامه ای را که تا کنون در این کشورها تجربه نشده بتوانیم ارائه کنیم.”

سریال تلویزیونی “سایه ها” که یک درام گانگستری با بازی شرمان پائولو است، اکنون از طریق شبکه “اچ بی او” در رومانی به نمایش درآمده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد