تک ترانه لورا داگت، موسیقی متن سریال مشهور بریتانیایی است

تک ترانه لورا داگت، موسیقی متن سریال مشهور بریتانیایی است
نگارش از Euronews

لورا داگت، خواننده و ترانه نویس بریتانیایی اولین آلبوم استودیویی خود را بزودی منتشر خواهد کرد. «چهره های قدیمی» جدیدترین تک ترانه این خواننده، موسیقی

لورا داگت، خواننده و ترانه نویس بریتانیایی اولین آلبوم استودیویی خود را بزودی منتشر خواهد کرد. «چهره های قدیمی» جدیدترین تک ترانه این خواننده، موسیقی متن فصل جدید «برادچرچ»، سریال مشهور بریتانیایی است.

لورا داگت، آلبوم خود را اینگونه توصیف می کند: «آلبوم من یک موضوع ویژه ندارد. آن احساس های مختلف مرا در روز منعکس می کند. آن همچنین ترکیبی از تاثیرهای مختلف بر روی من است. ترانه ها بیش از صدای من، منعکس کننده نکته های مختلف اند.»

تک ترانه «چهره های قدیمی» یازدهم ژانویه منتشر شد.

اولین تک ترانه داگت با عنوان «درخشش مهتاب» که ترکیبی از موسیقی آمبینت و صدای پراحساس خواننده است، نوامبر سال گذشته منتشر شد.

لورا داگت، درباره نحوه نگارش ترانه هایش می گوید: «شخصی به من گفت: مشاهدات خود را تعریف کن و بگذار مردم خودشان در مورد آنها قضاوت کنند. من هم این روش را اتخاذ کردم و درباره زندگی نوشتم. نوشتن درباره مشاهداتم، به من اجازه داد در ذهنم آزادتر باشم. اکنون کمتر نگران اتفاقات هستم و آنها را آنچنان که هست قبول می کنم. درباره موضوعات مختلف صحبت می کنم و مردم درباره آن نظراتشان را بیان می کنند.»

لورا داگت اواخر سال گذشته میلادی، بخش اول کنسرت های خواننده بریتانیایی جان نیومن را اجرا کرد و هم اکنون برای کنسرت خود آماده می شود.

مطالب مرتبط