نمایشگاه بین المللی گردشگری لندن، رویداد مهم صنعت توریسم

نمایشگاه بین المللی گردشگری لندن، رویداد مهم صنعت توریسم
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نمایشگاه بین المللی گردشگری در لندن از رویدادهای مهم صنعت توریسم در دنیا محسوب می شود.

آگهی

نمایشگاه بین المللی گردشگری در لندن از رویدادهای مهم صنعت توریسم در دنیا محسوب می شود.

هند از جمله کشورهایی است که در این نمایشگاه حضور فعالی دارد. وزیر گردشگری این کشور از صدور ویزاهای الکترونیکی برای گردشگران پرده برداشت. وی گفت: «از این به بعد هر کسی می تواند با کامپیوتر شخصی خود یک فرم الکترونیکی را آنلاین پر کند و آنرا به آدرس الکترونیکی دفتر مهاجرت ارسال دارد. پس از سه روز ویزای متقاضی به ایمیلش فرستاده می شود.»

صربستان از دیگر کشورهایی است که برنامه تقویت صنعت گردشگری خود را در دستور کار قرار داده است. شهر نووی ساد واقع در شمال این کشور به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا در سال ۲۰۲۱ تعیین شده است.

رییس سازمان ملی گردشگری این کشور می گوید: «این اولین بار است که یک شهر خارج از اتحادیه اروپا بعنوان پایتخت فرهنگی تعیین می شود. این یک فرصت مناسب نه تنها برای نووی ساد بلکه برای کشور صربستان محسوب می شود که تصویر مثبتی به دنیا ارسال می کند.»

در این نمایشگاه ۱۸۲ کشور شرکت کردند. گزارشها نشان می دهد در جریان برپایی این نمایشگاه بین المللی قراردادهایی در صنعت گردشگری به امضاء رسیده که ارزش آنها جمعا به رقم ۳ میلیارد یورو می رسد.

سباستین سام، خبرنگار یورونیوز می گوید: «بسیاری از دست اندرکاران صنعت گردشگری در دنیا سالانه در حدود ۲۰ نمایشگاه بین المللی شرکت می کنند. اما نمایشگاه بین المللی گردشگری لندن جایی است که در آن قراردادهای بزرگ امضاء می شود. بنابراین از کنار این رویداد نمی توان به راحتی گذشت.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انتهای ماه چند یورو ته جیب اروپایی‌ها باقی می‌ماند؟

«بزرگترین اعتراضات ضددولتی در تاریخ جمهوری چک» کلید خورد

سقوط ۹۴ درصدی کسری تجاری اتحادیه اروپا با روسیه؛ آمریکا، نروژ و الجزایر سهم گاز روسیه را گرفتند