Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

پروژه ادغام بین اپراتورهای بورس لندن و فرانکفورت در راه نهایی شدن

پروژه ادغام بین اپراتورهای بورس لندن و فرانکفورت در راه نهایی شدن
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

علیرغم تردیدهای موجود نسبت به تبعات خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، پروژه ادغام بین اپراتورهای بازار بورس لندن و فرانکفورت بنام «دویچه بورزه» به تایید سهامداران اپراتور بورس لندن رسیده…

آگهی

علیرغم تردیدهای موجود نسبت به تبعات خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، پروژه ادغام بین اپراتورهای بازار بورس لندن و فرانکفورت بنام «دویچه بورزه» به تایید سهامداران اپراتور بورس لندن رسیده است.

ارزش این عملیات ادغام که می تواند بزرگترین اپراتور بورسی جهان را متولد کند ۲۷ میلیارد یورو گزارش شده است.

دونالد برایدن، رییس اپراتور بازار بورس لندن هم نسبت به کسب مجوز از مقامات اتحادیه اروپا برای نهایی شدن این عملیات ابراز خوشبینی کرده است.

رابرت هالور، کارشناس بازار بورس از بادربانک آلمان گفت: «این یک رابطه عاشقانه بین بازارهای بورس لندن و فرانکفورت است. این دو بازار خواهان ادغام با یکدیگر هستند اما تردیدهایی از نقطه نظر حقوقی وجود دارد. در حال حاضر درنظر گرفتن دفتر مرکزی در لندن دیگر معنایی ندارد. ادغام انجام خواهد شد اما مقر اصلی اپراتور جدید متولد شده در فرانکفورت خواهد بود و در هر صورت این شهر اولویت خواهد داشت.»

پیش از این نهاد کنترل کننده فعالیتهای بازارهای مالی در آلمان اعلام کرده بود در صورت خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا مقر اصلی اپراتور جدید نمی تواند شهر لندن باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سقبت روسیه از عربستان در صادرات نفت به چین؛ واردات نفت آمریکا توسط پکن ۸۱ درصد رشد کرد

چین فرستاده ویژه خود را برای مذاکرات صلح مرتبط با جنگ اوکراین به عربستان می‌فرستد

تلاش ژاپن برای تقویت بخش دفاعی خود؛ سفرهای اروپایی و آمریکایی کیشیدا آغاز شد