شرکت اپل چهل سالگی خود را جشن می گیرد

شرکت اپل چهل سالگی خود را جشن می گیرد
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شرکت اپل در اول آوریل سال ۱۹۷۶ در پارکینگ خانه والدین استیو جابز، بنیانگذار این کمپانی تاسیس شد. این شرکت اکنون در حالی ۴۰ سالگی خود را جشن می گیرد

آگهی

شرکت اپل در اول آوریل سال ۱۹۷۶ در پارکینگ خانه والدین استیو جابز، بنیانگذار این کمپانی تاسیس شد. این شرکت اکنون در حالی ۴۰ سالگی خود را جشن می گیرد که به یکی از غولهای دنیای تکنولوژی تبدیل شده است.

تولید اولین تلفنهای همراه آیفون این شرکت در سال ۲۰۰۷ و نوآوری در ساخت آنها تحول قابل توجهی در ساخت تلفنهای همراه هوشمند ایجاد کرد.

جان رادولف، کارشناس شرکت «آی اچ اس» می گوید: «اپل یک نمونه عالی از یک شرکت قرن بیست و یکمی است. این شرکت نه تنها از نقطه نظر بزرگی اهمیت دارد بلکه از نظر تمرکز آن بر روی نوآوری نیز قابل توجه است.»

اپل با ایجاد تنوع در تولیدات خود و ساخت دستگاههایی از جمله آی پد و یا کامپیوترهای شخصی موقعیت خود را در بازار بیش از پیش تثبیت کرده است.

علاوه بر این اپل با ارائه سیستم اپل موزیک پا به عرصه موزیک آنلاین گذاشته و سعی دارد رقبای بزرگ این بخش از جمله «اسپاتیفای» را به چالش بکشد.

ساعتهای اپل موسوم به «اپل واچ» نیز از دیگر نوآوریهای این کمپانی است که قابلیت اتصال به آیفونها را دارند و در سال ۲۰۱۵ وارد بازار شدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چین فرستاده ویژه خود را برای مذاکرات صلح مرتبط با جنگ اوکراین به عربستان می‌فرستد

تلاش ژاپن برای تقویت بخش دفاعی خود؛ سفرهای اروپایی و آمریکایی کیشیدا آغاز شد

پشت پرده کوچ اجباری در افغانستان؛ طالبان چگونه به‌زور گروه‌های قومی را جابجا می‌کند؟