Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

موضع رییس بانک مرکزی بریتانیا درباره خروج احتمالی این کشور از اتحادیه اروپا

موضع رییس بانک مرکزی بریتانیا درباره خروج احتمالی این کشور از اتحادیه اروپا
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مارک کارنی، رییس بانک مرکزی بریتانیا اعلام کرده منافع اقتصادی این کشور ایجاب می کند که بریتانیا از اتحادیه اروپا خارج نشود. آقای کارنی ضمن تاکید بر

آگهی

مارک کارنی، رییس بانک مرکزی بریتانیا اعلام کرده منافع اقتصادی این کشور ایجاب می کند که بریتانیا از اتحادیه اروپا خارج نشود.

آقای کارنی ضمن تاکید بر این موضوع که اتحادیه اروپا پویایی اقتصادی بریتانیا را تقویت می کند و اقتصاد پویا مقاومت بیشتری در برابر بحران های اقتصادی دارد، درباره خطرات خروج این کشور از این اتحادیه گفت: «در کوتاه مدت می توان شاهد تاثیراتی بر روی فعالیتها در بریتانیا بود. بنابراین فشار بیشتری بر روی قیمتها وارد می آید. احتمال دارد براثر وجود تردید فعالیتها با افت مواجه شوند امری که بر روی سرمایه گذاری ها و مصرف خانوارها اثر منفی خواهد گذاشت.»

در صورت خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا احتمال انتقال فعالیت برخی بانکها و شرکتهای بزرگ فعادل در مرکز تجاری لندن موسوم به «سیتی» به مناطق دیگر اروپا وجود دارد. امری که می تواند ضربه سختی بر پیکره اقتصادی بریتانیا وارد کند.

بریتانیایی ها بیست و سوم ژوئن سال جاری با شرکت در یک همه پرسی درباره خروج و یا عدم خروج کشورشان از اتحادیه اروپا رای می دهند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت

چرا شمار زنان شاغل و جویای کار در اروپا بیش از آمریکای شمالی است؟