Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

قصور چند تن از کارکنان فولکس واگن منشاء رسوایی در این شرکت معرفی شد

قصور چند تن از کارکنان فولکس واگن منشاء رسوایی در این شرکت معرفی شد
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مدیران شرکت خودروسازی فولکس واگن برای ادای توضیحات درباره پرونده رسوایی تعبیه نرم افزارهای مختل کننده تستهای آلایندگی هوا، روز پنجشنبه در یک کنفرانس

آگهی

مدیران شرکت خودروسازی فولکس واگن برای ادای توضیحات درباره پرونده رسوایی تعبیه نرم افزارهای مختل کننده تستهای آلایندگی هوا، روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری در وولفسبورگ شرکت کردند.

در این کنفرانس خبری ماتیاس مولر، مدیرعامل جدید این شرکت ضمن تاکید بر این موضوع که در ساختار کمپانی اصلاحاتی بوجود خواهد آمد گفت: «با وجود وضعیت حساس و خطیر فعلی شرکت ما سقوط نخواهد کرد. ما ماموریت روشنی داریم و آن تبدیل فولکس واگن به یک کمپانی بهتر و قدرتمندتر است.»

از زمان آغاز این رسوایی، شرکت فولکس واگن ۹ تن از مدیران خود را معلق کرده است. هانس دیتر پویچ، رییس شورای نظارت کمپانی فولکس واگن می گوید: «منظور من این نیست که ما به این ۹ مدیر مظنون هستیم. اما این بدان معناست که کامپیوترها، سیم کارتها و یا فلش درایوهای آنها می تواند حاوی اطلاعاتی مهم باشد. اعتقاد داریم که تعداد کمی از کارکنان شرکت در این رسوایی دخالت مستقیم داشته اند.»

فولکس واگن اشتباه و قصور فردی تعدادی از کارکنان خود را منشاء این رسوایی معرفی کرده است. اما نام این افراد فاش نشده است.

تحقیقات درباره رسوایی استفاده از نرم افزارهای غیرقانونی مختل کننده تستهای میزان آلایندگی هوا در خودروهای فولکس واگن ادامه دارد. در این تحقیقات که نتیجه آن در سال ۲۰۱۶ منتشر می شود ۴۵۰ کارشناس شرکت دارند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت

چرا شمار زنان شاغل و جویای کار در اروپا بیش از آمریکای شمالی است؟