Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

چین در اندونزی راه آهن برای قطارهای سریع السیر احداث می کند

چین در اندونزی راه آهن برای قطارهای سریع السیر احداث می کند
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

چین و اندونزی برای ساخت خط آهن مخصوص قطارهای سریع السیر در اندونزی با یکدیگر به توافق رسیده و در این زمینه قرارداد امضاء کردند. این خط آهن ۱۵۰

آگهی

چین و اندونزی برای ساخت خط آهن مخصوص قطارهای سریع السیر در اندونزی با یکدیگر به توافق رسیده و در این زمینه قرارداد امضاء کردند. این خط آهن ۱۵۰ کیلومتری جاکارتا، پایتخت اندونزی را به باندونگ، مرکز استان جاوه غربی متصل می کند.

براساس ارزیابی ها اجرای این پروژه که مسئولیت آن به عهده شرکت «راه آهن بین المللی چین» است، سه سال طول می کشد. مخارج مربوط به احداث این راه آهن پنج و نیم میلیارد دلار اعلام شده است.

یانگ ژونگمین، مدیر شرکت راه آهن بین المللی چین در این رابطه گفت: «فکر می کنم همکاری ما یک ترکیب قوی محسوب می شود. ما می توانیم یک راه آهن با کیفیت بالا مخصوص قطارهای سریع السیر بسازیم که به مردم اندونزی راحتی می بخشد و به توسعه اقتصادی کشور کمک می کند. این هدف همکاری چین و اندونزی پیش از امضای پروژه بوده است.»

اجرای این پروژه که با همکاری چهار شرکت دولتی اندونزی میسر می شود اولین طرح احداث راه آهن توسط چین در خارج از کشور محسوب می شود. این پروژه در راستای اهداف پکن برای ساخت و بهره برداری از تاسیسات زیربنایی چون پلها، بندر، جاده و خط آهن در جهت اجرای طرح وسیع «راه ابریشم» و در نهایت تقویت روابط تجاری بازرگانی خود با خاورمیانه و آسیای مرکزی قرار دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت

چرا شمار زنان شاغل و جویای کار در اروپا بیش از آمریکای شمالی است؟