Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تبعات منفی بحران پناهجویان برای بخش حمل و نقل و گردشگری مجارستان

تبعات منفی بحران پناهجویان برای بخش حمل و نقل و گردشگری مجارستان
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بحران پناهجویان در اروپا برای شرکتهای فعال در بخش حمل و نقل تبعات منفی در پی داشته است. بسته شدن برخی مرزها و افزایش کنترلها موجب شده برخی از این

آگهی

بحران پناهجویان در اروپا برای شرکتهای فعال در بخش حمل و نقل تبعات منفی در پی داشته است. بسته شدن برخی مرزها و افزایش کنترلها موجب شده برخی از این شرکتها در تحویل اجناس به مشتریان تاخیر داشته باشند.

شرکت حمل و نقل مجاری «وابره» صاحب ۳ هزار و ۵۰۰ کامیون از جمله کمپانی هایی است که در آن اختلال بوجود آمده و پیش بینی می کند حجم کلی معاملاتش بین ۳ تا ۵ درصد افت پیدا کند.

گئورگی وابره، مدیرعامل شرکت می گوید: «در زمان تعیین شده نمی توانیم ماموریت خود را انجام دهیم و به همین خاطر باید جریمه تاخیر بپردازیم. اگر این وضعیت ادامه داشته باشد احتمالا افزایش قیمت در بخش حمل و نقل خواهیم داشت.»

صنعت گردشگری در مجارستان از دیگر بخشهایی است که نگرانی خود را از بحران موجود در اروپا پنهان نمی کند. هتلها در مجارستان با انصراف مشتریان خود برای سفر به این کشور و رزرو اتاقها روبرو شده اند. برای مقابله با خطر کاهش میزان گردشگران تبلیغات زیادی جهت تشویق آنها به سفر به مجارستان در سطح شهر به چشم می خورد.

پتر فاراگو، رییس انجمن گردشگران مجارستان گفت: «هنوز تمایل منفی گردشگران به چشم نمی خورد. آمار و ارقام تا دو ماه دیگر منتشر می شود. اما در حال حاضر گردشگران زیادی داریم. فکر می کنم ارزش دارد تا برای گردش به بوداپست و مجارستان بیایم.»

آندرئا هایاگوش، خبرنگار یورونیوز در بوداپست می گوید: «به نظر نمی رسد بحران پناهجویان گردشگران را برای سفر به مجارستان منصرف کرده باشد. این موضوع را می توان در طول هفته در برابر کلیسای «سن استفان» مشاهده کرد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نگرانی اروپا از پیروزی احتمالی دونالد ترامپ؛ داستان زیان ۱۵۰ میلیارد یورویی چیست؟

کند شدن رشد دومین اقتصاد بزرگ جهان؛ سران حزب کمونیست چین سیاست‌های جدید تدوین می‌کنند

هزینه ساخت آپارتمان در کدام شهرهای اروپا سر به فلک می‌کشد؟