Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

واکنش نه چندان پر شور چند شهروند یونانی به پیروزی مجدد حزب سیریزا

واکنش نه چندان پر شور چند شهروند یونانی به پیروزی مجدد حزب سیریزا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک روز پس از انتخابات پارلمانی یونان که آخرین نظرسنجی ها حکایت از پیروزی مجدد حزب چپ گرای سیریزا دارد، شهروندان یونانی، واکنشهای متفاوتی به آن نشان

آگهی

یک روز پس از انتخابات پارلمانی یونان که آخرین نظرسنجی ها حکایت از پیروزی مجدد حزب چپ گرای سیریزا دارد، شهروندان یونانی، واکنشهای متفاوتی به آن نشان دادند.

یکی از آنها با ابراز خوشحالی از انتخاب مجدد حزب الکسیس سیپراس، می گوید: “اما او باید کار کند. او باید اصلاحات لازم را برای حل بحران انجام دهد. او باید به فقرا کمک کند و به همه پول بدهد.”

اما شهروند دیگری می گوید: “گویا داستان ما همچنان شبیه افسانه های کهن است. نباید این طور باشد اما چاره دیگری هم نیست. حزب دموکراسی نو پیر شده است.”

شهروند دیگری هم معتقد است: “نتیجه دلسرد کننده بود و من بدبینم چون ما می دانستیم چه خط سیاسی دنبال خواهد شد و آن همان سیاست توافق سوم است. بنابراین می دانیم مردم یونان نمی بایست انتظار آینده ای بهتر را داشته باشند.”

نتیجه این انتخابات به دقت در کشورهای بحران زده ای همچون اسپانیا، پرتغال و ایرلند که در ماه های آینده شاهد برگزاری انتخابات مهمی خواهند بود، دنبال شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت

چرا شمار زنان شاغل و جویای کار در اروپا بیش از آمریکای شمالی است؟