آغاز به کار نمایشگاه بین المللی خودروی فرانکفورت

آغاز به کار نمایشگاه بین المللی خودروی فرانکفورت
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نمایشگاه بین المللی خودروی فرانکفورت روز سه شنبه درهای خود را بر روی رسانه ها و دست اندرکاران دنیای اتومبیل گشود. این نمایشگاه که در آن هزار و یکصد

آگهی

نمایشگاه بین المللی خودروی فرانکفورت روز سه شنبه درهای خود را بر روی رسانه ها و دست اندرکاران دنیای اتومبیل گشود.

این نمایشگاه که در آن هزار و یکصد کمپانی شرکت دارند از روز پنجشنبه پذیرای عموم خواهد بود و تا ۲۷ سپتامبر سال جاری به کار خود ادامه خواهد داد.

استفانی برینلی، کارشناس خودرو از ای اچ اس، شرکت مطالعات و تحقیقات بر روی بازار اتومبیل گفت: «می بینیم که بازار اروپا بار دیگر به رشد دست یافته است. سرعت رشد کم است اما شاهد جهش بازار هستیم. با افت میزان فروش و کندی روند آن نیز مواجه نیستیم و نمی دانیم چه زمانی ممکن است این اتفاق بیافتد.»

آمار انجمن خودروسازان اروپایی نشان می دهد طی هشت ماه سال ۲۰۱۵ میلادی فروش خودروی نو در اروپا ۸.۶ درصد رشد داشته است.

پیش بینی می شود علاوه بر اروپا بازار خودرو در کشورهایی چون چین، ایالات متحده آمریکا و قدرتهای نوظهور اقتصادی در سال ۲۰۱۵ با رشد قابل توجهی همراه باشد. فروش اتومبیل در چین از ۲۳ میلیون ۶۰۰ هزار دستگاه در سال ۲۰۱۴ به بیش از ۲۴ میلیون دستگاه در سال جاری میلادی خواهد رسید. این کشور بیشترین فروش خودرو در دنیا را خواهد داشت.

لوکا دی مئو، رییس فروش و بازاریابی شرکت آلمانی آئودی گفت: «اقتصاد چین به مرحله دگرگونی وارد شده است. این کشور از اقتصاد تولیدی به سمت اقتصاد مبتنی بر بخش خدمات می رود. اما خوشبین هستیم، چین در بلند مدت پتانسیل بالایی دارد.»

در این نمایشگاه کمپانی های بزرگ خودروسازی چون پورشه و یا آئودی از مدلهای جدید خود پرده برداشته اند. خودروهای دارای سوخت برقی نیز جایگاه پررنگی در این نمایشگاه دارند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نفوذ رکود به جمع گروه ۷؛ پس از آلمان، ژاپن و بریتانیا هم به رشد اقتصادی منفی دچار شدند

چرا پشتوانه طلا داشتن همچنان اهمیت دارد؟ کدام کشورها بیشترین ذخایر طلا را در اختیار دارند؟

کشاورزان خشمگین اروپا به چه معترض هستند و چه می‌خواهند؟