Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

افزایش روحیه کسب و کار در آلمان در ماه اوت

افزایش روحیه کسب و کار در آلمان در ماه اوت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بنا بر گزارش موسسه تحقیقات اقتصادی لایبنیتس دانشگاه مونیخ، روحیه کسب و کار در آلمان در ماه اوت افزایش یافته است. این گزارش پس از انجام نظرسنجی از

آگهی

بنا بر گزارش موسسه تحقیقات اقتصادی لایبنیتس دانشگاه مونیخ، روحیه کسب و کار در آلمان در ماه اوت افزایش یافته است.

این گزارش پس از انجام نظرسنجی از هفت هزار شرکت تهیه شده و تاکید دارد که شاخص روحیه کسب و کار که در ماه ژوئیه ۱۰۸ بوده در ماه اوت به ۱۰۸.۳ رسیده است؛ موضوعی که فرای پیش بینی اقتصاد دانان بود.

با این وجود در این گزاش آمده که از رشد صادرات این کشور که در سه ماهه دوم به میزان قابل توجهی افزایش یافته بود، در ماههای آینده و با توجه به آشفتگی اقتصاد چین کاسته خواهد شد.

جرمی باتسون کار، از مرکز تحقیقات چارلی استنلی می گوید: «تقاضا برای تولیدات با کیفیت بالای آلمان همچنان ادامه خواهد داشت و بنابراین بخش صادرات آلمان همچنان وضعیت مطلوب کنونی را ادامه خواهد داد اما نمی توان انکار کرد که خطراتی برای آن بخش از بازرگانی آلمان که با آسیا در ارتباط است، وجود دارد.»

اما زیگمار گابریل، وزیر اقتصاد آلمان با این پیش بینی ها درباره صادرات کشورش چندان موافق نیست. او ضمن اعلام اینکه میزان صادرات آلمان در سه ماهه دوم سال جاری نسبت به واردات آن افزایش یافته، تاکید کرد که تحولات اقتصادی چین آسیبی بر اقتصاد آلمان، به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا وارد نخواهد کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کسب و کارهای اروپایی از انتخابات اتحادیه اروپا چه انتظاری دارند؟

نرخ تورم در حوزه پولی یورو «به‌طور غیرمنتظره» کاهش یافت

چرا شمار زنان شاغل و جویای کار در اروپا بیش از آمریکای شمالی است؟