Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

میشل اوباما از افسردگی و اعتیاد به بافندگی گفت؛ «به فکر بازنشستگی هستم»

میشل اوباما، بانوی اول پیشین آمریکا
میشل اوباما، بانوی اول پیشین آمریکا Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

همسر چهل و چهارمین رئیس‌جمهوری آمریکا در مورد فعالیت‌های باراک اوباما در دوران پس از خروج از کاخ‌سفید نیز گفت که همسرش جز ورزش گلف کار دیگری ندارد.

آگهی

میشل اوباما، بانوی اول پیشین آمریکا می گوید به فکر بازنشستگی از فعالیت های عمومی و اجتماعی خود است.

همسر باراک اوباما، رئیس جمهوری اسبق ایالات متحده در گفتگو با مجله «پیپل» (People) همچنین گفت که در دوران همه گیری بیماری «کووید ۱۹» به بافندگی روی آورده و حالا به آن معتاد شده است. میشل اوباما که بین سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۷ در کاخ سفید سکونت داشت در این مصاحبه از فواید بافندگی سخن گفت.

او در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت که پس از آغاز همه گیری ویروس کرونا و کشته شدن جورج فلوید به دست مامور پلیس شهر مینیاپولیس از «افسردگی خفیف» رنج می برده است. بانوی اول پیشین آمریکا افزود که به دو دختر بزرگسال خود گفته است که به دنبال «بازنشستگی» از فعالیت های عمومی و اجتماعی است. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

همسر چهل و چهارمین رئیس جمهوری آمریکا در مورد فعالیت های باراک اوباما در دوران پس از خروج از کاخ سفید نیز گفت که همسرش جز ورزش گلف کار دیگری ندارد. 

میشل اوباما طی سال های گذشته در اکثر نظرسنجی ها یکی از محبوب ترین چهره ها در آمریکا بوده است. بانوی اول پیشین ایالات متحده هر چند هرگز شخصا وارد عرصه انتخاباتی نشد اما همواره یکی از مهره های تاثیرگذار در کارزارهای انتخاباتی دموکرات ها بوده است. وی همچنین در دوران حضور در کاخ سفید و پس از آن از مشوقان «زندگی سالم» با ورزش و رژیم غذایی متعادل بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

میشل اوباما: دونالد ترامپ نژادپرست است و ترس و سردرگمی در ذهن آمریکایی‌ها می‌کارد

میشل اوباما: ترامپ در کار خود مانده، به بایدن رای بدهیم

باراک اوباما: فراموش نکنید آمریکا بر پایه اعتراض شکل گرفته است