Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

باراک اوباما: فراموش نکنید آمریکا بر پایه اعتراض شکل گرفته است

THE OBAMA FOUNDATION
THE OBAMA FOUNDATION Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

باراک اوباما، رئیس‌جمهوری پیشین ایالات متحده در جمع جوانان رنگین‌پوست این کشور در قالب یک ویدیو کنفرانس به مسائل روز آمریکا پرداخت و با یادآوری انقلاب آمریکا تاکید کرد: «این جامعه بر پایه اعتراض شکل گرفته است.»

آگهی

باراک اوباما، رئیس‌جمهوری پیشین ایالات متحده روز چهارشنبه سوم ماه ژوئن در جریان یک ویدیو کنفرانس در جمع جوانان آمریکایی درباره وقایع این روزهای ایالات متحده سخن گفت.

او در بخشی از سخنان خود خطاب به جوانان حاضر در این جلسه آنلاین گفت: «گاهی اوقات که احساس ناامیدی می‌کنم وقتی نیروهای جوانان در سراسر کشور را با این همه استعداد و ذوق می‌بینیم، خوش‌بین می‌شوم. این حس به من دست می‌دهد که گویی اوضاع این کشور بهتر می‌شود. به همین دلیل امیدوارم، شما نیز امیدوار باشید حتی اگر ممکن است گاهی ناراحت و عصبانی شوید. چرا که شما این توانایی را دارید که اوضاع را بهبود ببخشید و تغییری ایجاد کنید.»

آقای اوباما همچنین افزود:«به یاد داشته باشید این کشور بر پایه اعتراض شکل گرفته، آنچه به آن انقلاب آمریکا نام نهادند. تمامی گام‌های رو به پیشرفت در این کشور، تلاش برای گسترش آزادی و بیان عمیق‌ترین آرمان‌های ما، همگی در مسیر تلاش‌هایی محقق شده که گاهی در ناآرامی وضع موجود ریشه داشته است.»

این ویدیو کنفرانس توسط نهاد مدنی حامی حقوق رنگین‌پوستان که توسط آقای اوباما ایجاد شده، برگزار شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

منتخب مردم اما محکوم به حبس ابد؛ مرد آمریکایی با الهام از ماندلا از زندان وارد سیاست شد

میشل اوباما از افسردگی و اعتیاد به بافندگی گفت؛ «به فکر بازنشستگی هستم»

شهردار سیاتل در واکنش به تهدید ترامپ: به پناهگاهت برگرد