Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

برگزاری مراسم بزرگداشت پرینس در زادگاه او

برگزاری مراسم بزرگداشت پرینس در زادگاه او
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

با انتشار خبر درگذشت پرینس راجرز نلسون، خواننده اسطوره ای آمریکا در روز پنجشنبه، مراسم مختلفی در بزرگداشت او در شهرهای مختلف آمریکا برگزار شد. از

آگهی

با انتشار خبر درگذشت پرینس راجرز نلسون، خواننده اسطوره ای آمریکا در روز پنجشنبه، مراسم مختلفی در بزرگداشت او در شهرهای مختلف آمریکا برگزار شد.

از جمله مراسمی که با حضور جمع عظیمی از طرفدارانش در زادگاهش، شهر مینیاپولیس آمریکا برگزار شد. در این شهر هواداران به یادش شمع روشن کرده و تا پاسی از شب به رقص و خواندن ترانه مشهور «باران بنفش» پرداختند.

ویکتوریا هوپ وود، از طرفداران او می گوید: «قطعا ما به اینکه پرینس اهل مینه سوتا بوده افتخار می کنیم. او یک موسیقیدان افسانه ای بود که می توانست چهارده آلت مختلف موسیقی را بنوازد و تمام ترانه هایش را نیز خودش می نوشت. او نوازنده با استعداد و یک انسان با استعداد بود.»

بنیته، یک خبرنگار محلی نیز می گوید: «شور و شوق همیشه در موسیقی پرینس احساس می شد. مهم نبود که این موسیقی را در سال ۱۹۹۹ می شنوید تا ۱۹۸۹ یا ۲۰۰۹ میلادی. موسیقی او متعلق به زمان خاصی نبود.»

کارن بلیک، دیگر طرفدار او می گوید: «من و مادرم هر دو با شنیدن موسیقی های پرینس بزرگ شدیم. این همیشه چیز واقعا مهمی برای خانواده من و پیشرفت من به عنوان یک موسیقی دان بوده است.»

پرینس آخرین کنسرتش را ۱۴ آوریل برابر با ۲۶ فروردین اجرا کرد. این سوپر استار دنیای موسیقی روز پنجشنبه در ۵۷ سالگی درگذشت و علت مرگش همچنان نامشخص است. تحقیقات در این باره آغاز شده و قرار است روز جمعه جسد او کالبد شکافی شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرینس، هنرمندی پرکار و عاشق موسیقی

برگزاری تجمعات اعتراضی در آمریکا در پی ورود بنیامین نتانیاهو به واشنگتن

انتشار ویدئویی از سردرگمی ماموران امنیتی پس از سوءقصد به ترامپ؛ رئیس سرویس مخفی آمریکا استعفا داد