Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

ورود کارشناسان به آتن برای مذاکره درباره سومین طرح نجات اقتصادی

ورود کارشناسان به آتن برای مذاکره درباره سومین طرح نجات اقتصادی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کارشناسان فنی اتحادیه اروپا، صندوق بین المللی پول و بانک مرکزی اروپا، برای بررسی چگونگی اجرای سومین طرح نجات اقتصاد یونان، وارد آتن شدند. آنها از

آگهی

کارشناسان فنی اتحادیه اروپا، صندوق بین المللی پول و بانک مرکزی اروپا، برای بررسی چگونگی اجرای سومین طرح نجات اقتصاد یونان، وارد آتن شدند.

آنها از یونان خواهند خواست تا قبل از پرداخت وام هشتاد و شش میلیارد یورویی به این کشور، باز هم تدابیر سخت تر ریاضتی را اتخاذ کند.

دیمیتریس مارداس، معاون وزیر دارایی یونان،در این باره گفت: “ما از تیم مذاکره کننده حمایت می کنیم. ما به آنها اطلاعاتی را که درباره بهترین روش پیشبرد این روند نیاز دارند ، ارائه می دهیم.”

اما صدای نارضایتی از مردمی که در همه پرسی اخیر به ادامه تحمل تدابیر ریاضتی، رای نه دادند، بیش از پیش شنیده می شود.

یکی از آنها می گوید: “مردم بخاطر رهایی از فقر و گرسنگی در این همه پرسی رای نه دادند. آنها هیچ انگیزه دیگری برای رای دادن نداشتند. متاسفانه دولت رای نه مردم را به آری تبدیل کرده است.”

یک ایتالیایی مقیم یونان هم می گوید: “در شرایط کنونی یونان، هیچ کس قادر به اداره این کشور نیست. شاید اگر کسانی که قبلا در راس قدرت بودند، امروز هم در قدرت باقی می ماندند، وضعیت ما این گونه نمی بود.کسی نیست که بتواند اداره کشور را در دست بگیرد.”

سومین طرح نجات اقتصاد یونان در حالی می بایست از بیستم اوت، حدود سه هفته دیگر، به اجرا درآید، که اعتماد میان یونان و وام دهندگان به این کشور همچنان شکننده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انتخابات پارلمانی یونان؛ میتسوتاکیس پیروزی حزبش را «زلزله سیاسی» خواند

انتخابات یونان؛ میتسوتاکیس و سیپراس برای آخرین بار نیروهای خود را بسیج می‌کنند

ژان کلود یونکر به یورونیوز: نحوه برخورد اتحادیه اروپا با بحران یونان بهترین راه ممکن نبود