Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اعتراض مدافعان حقوق حیوانات به جشنواره گوشت سگ در چین

اعتراض مدافعان حقوق حیوانات به جشنواره گوشت سگ در چین
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اعتراض مدافعان حقوق حیوانات در شهر یولین چین به برگزاری جشنواره سالانه گوشت سگ، با دخالت افرادی ناشناس که گفته می شود ماموران دولتی بوده اند، پایان

آگهی

اعتراض مدافعان حقوق حیوانات در شهر یولین چین به برگزاری جشنواره سالانه گوشت سگ، با دخالت افرادی ناشناس که گفته می شود ماموران دولتی بوده اند، پایان یافت. افراد ناشناس شعارنوشته های معترضان را از آنها گرفته و آنها را متفرق کردند.

یکی از مدافعان حقوق حیوانات گفت: «همه این سگها و گربه ها دزدیده شده اند. آنها امنیت حیوانات و ایمنی غذایی مان را از بین برده اند و آیا این جرم نیست؟ می توانیم ببینیم که آنها کاری را که لازم است انجام نمی دهند و به جای آن شعارنوشته های را می گیرند.»

این روزها بازار خرید و فروش سگها در این شهر تبدیل به میدان جنگ میان مدافعان حقوق حیوانات و موافقان برگزاری این جشنواره شده و حتی در این باره، جدالی اینترنتی نیز در شبکه های مجازی به راه افتاده است.

یک شهروند چینی می گوید: «این منطقی نیست. آیا قانونی در این باره وجود دارد؟ شما استیک می خورید و اگر من به شما بگویم که نباید استیک بخورید، قبول خواهید کرد؟»

در جشنواره امسال و برای طبخ غذا ۱۰ هزار سگ کشته شده اند و به گفته رسانه های دولتی چین، این سنتی صد ساله در این منطقه است.

تصاویری از معترضان به این جشنواره

این مرد سگها را می خرد تا آنها را نجات دهد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

طرح چین برای انهدام جنگنده‌های پیشرفته آمریکا با استناد به تصاویر ماهواره‌ای

بازی با موازنه وحشت و ورود به عرصه رقابت در ریسک‌پذیری؛ چگونه جنگ سرد بین آمریکا و چین مدیریت میشود؟

تله پکن برای واشنگتن؛ چین چگونه بدون شلیک حتی یک گلوله می‌تواند تایوان را به زیر سلطه خود در آورد