Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

انگشتر۷۵۰ هزار یورویی داخل جاروبرقی هتل ریتز پاریس پیدا شد

Ritz Hotel in Paris
Ritz Hotel in Paris Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در حالی که یکی از مسافران هتل ریتز پاریس به پلیس گزارش داده بود که انگشترش گم شده و گمان می‌برد کسی آن را دزدیده باشد، مقامات هتل از پیدا شدن این انگشتر ۷۵۰ هزار یورویی در داخل جاروبرقی خبر دادند.

آگهی

صاحب این انگشتر گرانبها، یک تاجر زن مالزیایی بود که جمعه گذشته پس از مشکوک شدن به سرقت انگشتر، به پلیس شکایت کرده بود.

با این وجود، محافظان امنیتی هتل ریتز توانستند آن را روز یکشنبه در میان گرد و غبار کیسه یک جاروبرقی پیدا کنند.

به نوشته روزنامه فرانسوی «لو پاریزین»، این تاجر زن پیش از پیدا شدن انگشتر، فرانسه را به مقصد لندن ترک کرده بود و اکنون اعلام کرده که برای پس گرفتن انگشترش دوباره به پایتخت فرانسه برخواهد گشت.

هتل ریتز نیز اعلام کرد که به این تاجر زن پیشنهاد داده تا سه شب دیگر را به عنوان میهمان در این هتل بگذراند تا به این ترتیب ناراحتی بوجود آمده را جبران کند. با این وجود به نظر نمی‌رسد که این پیشنهاد از سوی خانم تاجر پذیرفته شود.

این هتل روز یکشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد: «به لطف کار دقیق محافظان امنیتی، انگشتر امروز صبح پیدا شد. از کارکنان هتل ریتز پاریس که برای این جستجو بسیج شدند و هر روز با صداقت و بگونه‌ای حرفه‌ای کار می‌کنند، تشکر می‌کنیم.»

این تاجر زن به پلیس گفت که روز جمعه قبل از آنکه هتل را برای خرید در شهر ترک کند، انگشترش را روی میزی در اتاق هتلش گذاشت و پس از بازگشت حلقه دیگر حلقه نبود.

این اولین حادثه برای جواهرات در هتل ریتز پاریس نیست. پیش از این در سال ۲۰۱۸ میلادی، پنج مرد مسلح بیش از ۴ میلیون یورو قطعه جواهر را از یک جواهرفروشی در داخل این هتل مجلل ربودند.

در اواخر همان سال نیز یکی از اعضای خانواده پادشاهی سعودی که نامش فاش نشد، از سرقت جواهراتی به ارزش صدها هزار پوند از سوئیتش در این هتل خبر داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دزدی صدها قطعه جواهر رومی و یونانی؛ موزه بریتانیا برای یافتن ۲هزار اثر مسروقه از مردم کمک خواست

سایه سنگین آلمان نازی بر جواهرات میلیاردر اتریشی؛ حراج مجموعه هایدی هورتن لغو شد

تلاش دختر جوان افغان با طراحی جواهرات و لباس برای زنده کردن میراثی کهن