Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

بحران مهاجرت؛ وضع تحریمهای جدید علیه قانون شکنان اروپا

بحران مهاجرت؛ وضع تحریمهای جدید علیه قانون شکنان اروپا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در حالیکه اروپا همچنان با بحران مهاجرت های غیرقانونی دست و نچه نرم می کند آوراموپولوس کمیسر اروپایی در بخش مهاجرت می گوید از این پس کشورهای عضو اتحادیه که به قواعد و قوانین اروپایی مهاجرت تن ندهند مج

آگهی

در حالیکه اروپا همچنان با بحران مهاجرت های غیرقانونی دست و
نچه نرم می کند آوراموپولوس کمیسر اروپایی در بخش مهاجرت می گوید از این پس کشورهای عضو اتحادیه که به قواعد و قوانین اروپایی مهاجرت تن ندهند مجازات می شوند و تحریمهای در انتظار این کشورها خواهد بود.

کمیسر بخش مهاجرت می گوید: « برای تمامی اعضای اتحادیه اروپا اجباری است تا به قوانین اروپایی تن دهند. تحریمهایی علیه کشورهای عضو که به اندازه ظرفیت نماینده نمی گیرند بکارگرفته می شود اما دقیقا نوع تحریمها از امروز مشخص نیستند. اما کشورها می توانند با تحریمها مواجه نشوند.»

نماینده لهستان در پارلمان اروپا مخالف نظر کمیسیون است و می گوید:
«معتقدم باید با هم بنشینیم و دوباره مذاکره کنیم، برخی از کشورها نمی توانند کشورهای دیگر را مجبور به کاری کنند بدلیل آنکه خود درگیر مشکلات داخلی خود هستند. در این روش هیچ اثری از اتحاد و همبستگی اروپایی وجود ندارد.»

از آغاز بحران مهاجرت های توده وار به اروپا برخی از کشورهای عضو از جمله آلمان ناگزیر بار اصلی مهاجران را به دوش کشیده اند در حالیکه اغلب کشورهای اروپای شرقی از جمله لهستان و مجارستان تبعیض آمیزترین رفتارها را علیه پناهجویان داشته اند.

کمیسیون اروپایی وضع تحریمها را بدون اینکه هنوز تاییدیه از دادگاه اروپایی داشته باشد پی می گیرد. دادگاه اروپایی دست کم شکایاتی از دولتهای اسلواکی و مجارستان دریافت کرده است. این دادگاه تا پیش از ماه ژوییه حکم خود را صادر نخواهد کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نشست بی‌حاصل برای تعیین منصب‌های اصلی اتحادیه اروپا؛ راست میانه و ایتالیایی‌ها چه خوابی دیده‌اند؟

خلبانان جوان اوکراینی در فرانسه با ذهنیتی متفاوت‌تر از آموزه‌های شوروی دوره می‌بینند

فهرست نامزدها برای پست‌های کلیدی اتحادیه اروپا در مهمانی غیررسمی سران؛ چه کسانی می‌مانند و می‌روند؟