تعبیه تلفنهای اطلاعاتی در بروکسل

تعبیه تلفنهای اطلاعاتی در بروکسل
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بدنبال جنجالهایی که در مورد بروکسل بعنوان مرکز فعالیتهای تروریستی در اروپا درگرفت، شهرداری پایتخت بلژیک در صدد تغییر تصویر شهر برآمده است. یکی از این

آگهی

بدنبال جنجالهایی که در مورد بروکسل بعنوان مرکز فعالیتهای تروریستی در اروپا درگرفت، شهرداری پایتخت بلژیک در صدد تغییر تصویر شهر برآمده است.

یکی از این اقدامات تعبیه تلفنهایی است که به سئوالهای مردم توسط مردم، هر که تلفن را بردارد، پاسخ داده می شود.

پاتریک بونتیک، از اداره موسوم به “از بروکسل دیدار کنید” می گوید: “ما تنها در یک روز بیش از دو هزار تماس تلفنی داشته ایم. از تمام دنیا به ما تلفن کرده اند که سیصد تماس از آمریکا بوده است. دیروز از چین و تایلند تلفن کردند….خیلی ها از فرانسه و آلمان تماس گرفته اند. تماسها بسیار گسترده است.”

مردم از سراسر جهان می توانند با استفاده از شماره ای که در اینترنت داده شده با این تلفنها تماس گرفته و اطلاعات مورد نظرشان را از یکدیگر کسب کنند.

دختر جوانی که ساکن بروکسل است می گوید: “این شهر ماست. در آن خوش می گذرد و بگویم که از هنگام حملات تروریستی هرگز مسئله ای برایم پیش نیامده است.”

دختر جوانی که از بروکسل دیدار می کند می گوید: “فکر بسیار خوبی است و مردم را ترغیب می کند به بروکسل بیایند. من برای آخر هفته به بروکسل آمده ام و در تمام مدت احساس امنیت کرده ام، اما می دانم که خیلی ها از بابت حملات تروریستی نگرانند.”

مسئولان این پروژه می گویند تلفن تعبیه شده در محله “مولنبرگ” که برخی اقدامات تروریستی از آنجا طرح ریزی شده بوده، یکی از بیشترین مراجعه کننده را داشته است.

یک افسر پلیس پس از پاسخ به یک تلفن می گوید: “می خواستند در مورد مولنبرگ کسب اطلاع کنند. خبر ها را به او دادم و گفتم مولنبرگ یک محله فقیرنشین و خطرناک نیست.”

این تلفنها در فضای مجازی منعکس و متن آنها ظرف دو یا سه دقیقه در اینترنت وارد می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شکست طرفداران روسیه در انتخابات کرواسی؛ محافظه‌کاران پیروز نیاز به ائتلاف با راست افراطی دارند

آغاز انتخابات پارلمانی در کرواسی؛ رئیس جمهور منتقد اروپا در سودای نخست‌وزیری است

جنجال فرهنگی در لهستان؛ مشق شب دانش‌آموزان حذف می‌شود