Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

ترمیم مقررات تولید و استفاده از بازار دیجیتالی در اروپا

ترمیم مقررات تولید و استفاده از بازار دیجیتالی در اروپا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اتحادیه اروپا قصد دارد مقررات مربوط به تولید و پخش های دیجیتالی را ترمیم کند. گونتر اوتینگن، کمیسر اتحادیه اروپا در امور اقتصاد دیجیتالی در پاسخ به

آگهی

اتحادیه اروپا قصد دارد مقررات مربوط به تولید و پخش های دیجیتالی را ترمیم کند.

گونتر اوتینگن، کمیسر اتحادیه اروپا در امور اقتصاد دیجیتالی در پاسخ به این سئوال که چه کسی از این مقررات مستفید می شود، اربابان صنایع یا مصرف کننده، می گوید: “هردو! هم مصرف کننده که از خدمات دیجیتالی استفاده می کند، و هم صنایعی که آنرا در اختیار مصرف کننده می گذارند. در حال حاضر، (صنایع اروپا) قادر به رقابت با آمریکا و آسیا و ایجاد فرصتهای شغلی در اروپا نیستند.”

اتحادیه اروپا قصد دارد دست مصرف کننده را برای استفاده از خدماتی که ابتیاع کرده در سراسر اروپا باز بگذارد. بدین معنی که خدمات آن لاین برای مشتری در هر نقطه در بیست وهشت کشور اتحادیه اروپا فراهم باشد، اما یک نماینده پارلمان اروپا می گوید این مقررات تنها بخش محدودی از این خدمات را پوشش می دهند:

“این پیشنهادات تنها یک مشکل را در نظر گرفته است: کسانیکه آبونمان خاصی مثل “نت فلیکس” دارند می توانند از آن در تعطیلاتشان در خارج بهره مند شوند که خوب است، اما این مسئله بسیاری از شهروندان اروپا را که چنین تسهیلاتی در کشورشان موجود نیست را حل نمی کند. “

کمیسر اتحادیه اروپا مصر است که شالوده دیجیتالی اروپا بسیار کهنه است و باید قدم به قدم نوسازی شود تا مصرف کننده به بازارهای ارزان خارج از اروپا ملحق نشود: “حق چاپ و نشر دیجیتالی در اروپا به دهه نود بر میگردد که این صنایع گامهای نخست را برداشته بود. باید خود را در سطح اروپا و با زمان و نیازهایمان وفق دهیم.”

اما، اربابان صنایع دیجیتالی از جمله تولیدکنندگان فیلم و موزیک نگران آنند که هرگونه تغییر در تولیداتشان که بر اساس بازار مصرف کشورهای مختلف صورت گیرد، به کیفیت کارشان لطمه بزند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

راه‌اندازی وبسایت فارسی زبان در روزنامه اینترنتی ایندیپندنت

نشست بی‌حاصل برای تعیین منصب‌های اصلی اتحادیه اروپا؛ راست میانه و ایتالیایی‌ها چه خوابی دیده‌اند؟

خلبانان جوان اوکراینی در فرانسه با ذهنیتی متفاوت‌تر از آموزه‌های شوروی دوره می‌بینند