بازگشت کینگ کنگ به سینما

بازگشت کینگ کنگ به سینما
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کینگ کنگ دوباره به سینما باز گشته است.

آگهی

کینگ کنگ دوباره به سینما باز گشته است. این شخصیت سینمایی برای نخستین بار در سال ۱۹۳۳ و توسط ماریان کوپر، کارگردان آمریکایی وارد دنیای سینما شد.

از آن زمان چندین کارگردان دیگر به این داستان علاقه نشان داده اند . آخرین بار در سال ۲۰۰۵ پیتر جکسون فیلمی درباره این موجود افسانه ای ساخت.

فیلم «کنگ: جزیره جمجمه» به کارگردانی جوردن وی روبرت و ساخت سال ۲۰۱۶ قرار است بزودی در سینماهای اروپا به نمایش در آید. تهیه کنندگان این فیلم به مناسبت نخستین اکران این فیلم در شهر لندن بر روی فرش قرمز رفتند.

تام هیدلستون یکی از بازیگران این فیلم می گوید: «در سال ۱۹۳۳ کینگ کنگ همانند یک دیو بزرگ بر پرده سینماها نقش بست. ولی حضور پر رنگ او در سینما نشان دهنده قدرت طبیعت است.»

بری لارسون یکی دیگر از بازیگران این فیلم می گوید: «به گمانم او استعاره ای از دو جنبه وجودی ماست. بخشی از ما بدنبال حکمرانی و تصاحب است و بخش دیگر خواهان آرامش و زندگی است. او هر دو اینها را نمایش می دهد.»

ساموئل جکسون یکی دیگر از بازیگران این اثر می گوید: «کینگ کنگ این فیلم جوانتر و بسیار بزرگتر از نسخه های پیشین است. باید منتظر واکنش تماشاگران بود.»

این فیلم با بودجه ۱۹۰ میلیون دلاری ساخته شده است.

جوردن وی روبرت، درباره انگیزه اش برای ساخت این فیلم می گوید: «چالش بزرگی بود. به گمانم به مردم خوراک سینمایی تازه داده نمی شود. خیلی سخت کار کردیم تا بتوانیم کاری نو را به آنها نشان دهیم.»

این کارگردان گفته در ساخت این اثر از فیلمهای دیگر کارگردانان مطرح مانند «اینک آخر الزمان» فرانسیس فورد کاپولا و «جوخه» الیور استون الهام گرفته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد