اکران «رگ یابی۲» به زودی در سینماهای اروپا و آمریکا

اکران «رگ یابی۲» به زودی در سینماهای اروپا و آمریکا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بیست سال پس از ساخت فیلم «رگ یابی» اثر دنی بویل در سال ۱۹۹۶ میلادی، بخش دوم آن یا «رگ یابی۲» به زودی روی پرده سینماها می رود.

آگهی

بیست سال پس از ساخت فیلم «رگ یابی» اثر دنی بویل در سال ۱۹۹۶ میلادی، بخش دوم آن یا «رگ یابی۲» به زودی روی پرده سینماها می رود.

فیلم «رگ یابی۱» داستان گروهی از معتادان به هروئین ساکن شهر ادینبورگ در اسکاتلند در اواخر دهه هشتاد میلادی را حکایت می کرد و ستارگانی همچون ایوان مک گرگور، اون بریمنر و جانی لی میلر در آن به ایفای نقش پرداختند.

رگ یابی۲ باز هم توسط دنی بویل کارگردانی شده یعنی کسی که توانست برای فیلم «میلیونر زاغه نشین» جوایز اسکار و گلدن گلوب را از آن خود کند و باز هم همان بازیگران مقابل دوربین حاضر شده اند.

ایوان مک گرگور، بازیگر می گوید: «بسیار هیجان زده هستم که این فرصت را پیدا کردم تا بار دیگر در کنار این افراد بازی کنم. چیزی در شخصیتهای این فیلم وجود دارد که فکر می کنیم می شناسیمشان و دوستشان داریم و این شخصیتها را دوستان خود می دانیم. به همین دلیل بازگشت به سوی آنها و پیدا کردن آنها در دنیای جدید، جالب است. این فیلم بازسازی نمونه بیست سال پیش نیست و دنی هرگز قصد بازسازی رگ یابی را نداشته است بلکه این، فیلمی بسیار متفاوت است.»

در «رگ یابی۲» دوستان گذشته یک بار دیگر دور هم جمع می شوند تا در زمانه ای جدید و در عصر فیسبوک و توییتر و اینستاگرام، ماجراهای جدیدی را خلق کنند.

در فیلم جدید، باز هم رابرت کارلایل بازی می کند اما شخصیت او تغییر کرده است.
رابرت می گوید: «زمان برای شخصیتها عوض شده و ما این مردان را در مراحل مختلفی از زندگیشان می بینیم. این موضوع به نوعی غم انگیز است. به نظر من نوعی جریان پنهان عاطفی در پشت این فیلم حضور دارد و احتمالا مردم را شگفت زده خواهد کرد.»

اکران «رگ یابی۲» از ۲۷ ژانویه (۸ بهمن) در بریتانیا و سپس از ماه فوریه در دیگر کشورهای اروپایی آغاز خواهد شد. علاقمندان این فیلم در آمریکا نیز از ماه مارس می توانند تماشاگر آن در سالن های سینمای کشورشان باشند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جشنواره بین المللی فیلم برلین با رقابت میان ۱۸ فیلم آغاز به کار می کند

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید