بازخوانی ترانه های گروه کویین با صدای آدام لمبرت

بازخوانی ترانه های گروه کویین با صدای آدام لمبرت
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ما قهرمان هستیم، ترانه ای بیاد ماندی از فردی مرکوری، خواننده فقید گروه کویین که دوباره توسط «برایان می» گیتاریست و راجر تیلور درامر این گروه و اینبار با صدای آدام لمبرت خواننده جوان و خوش صدا تبدیل به

آگهی

ما قهرمان هستیم، ترانه ای بیاد ماندی از فردی مرکوری، خواننده فقید گروه کویین که دوباره توسط «برایان می» گیتاریست و راجر تیلور درامر این گروه و اینبار با صدای آدام لمبرت خواننده جوان و خوش صدا تبدیل به یکی از بهترین اجراهای این ترانه جاودان شد.

حامیان دونالد ترامپ در کارزار تبلیغات انتخاباتی نامزد جمهوریخواهان بارها از این ترانه استفاده کردند.

با این حال راجر تیلور با انتقاد از این موضع می گوید ما یک ترانه سیاسی ننوشتیم و برایان می هم با تایید این موضوع می گوید: «برخیها از این ترانه سوء استفاده کردند. این ترانه درباره مردم است. ما قهرمان هستیم.»

گروه کویین همکاری با لمبرت را پس از درخشش او در امریکن آیدول در سال ۲۰۰۹ آغاز کردند. از برایان می می پرسیم اگر فردی مرکوری زنده بود چه نظری درباره لمبرت داشت؟

برایان می: «آدام تلاش نمی کند مانند فردی بخواند آدام بنوعی خود فردی است دست کم برای ما. به همان دلایلی که با فردی مرکوری کار کردیم امروز با آدام کار می کنیم. او صدایی بی نظیر دارد، مانند فردی که صدایی خدایی داشت و توانایی های که خواننده باید داشته باشد برای ارتباط با هواداران و مخاطب. او فروتن و بامزه است روابط عمومی فوق العاده ای دارد. او تلاش نمی کند نقش بازی کند.»

کویین با آدام لمبرت در سراسر آمریکای شمالی تور موسیقی خواهند داشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«گاه و بیگاه» با هوش مصنوعی؛ بیتل‌ها پس از ۵۴ سال به صدر جدول ترانه‌های محبوب بریتانیا رسیدند

جشنوارهٔ فیلم کودک و نوجوان شارجه؛ سینما با کودکان و برای کودکان

برگزاری جشنواره بین‌المللی جاز در شهر باکو با حضور ۱۹ نوازنده