حمایت جورجو آرمانی از طراحان جوان آسیا در هفته مد میلان

حمایت جورجو آرمانی از طراحان جوان آسیا در هفته مد میلان
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

همزمان باهفته مد میلان رویدادی جانبی برای حمایت از طراحان جوان در جریان است.

همزمان باهفته مد میلان رویدادی جانبی برای حمایت از طراحان جوان در جریان است. این بار نوبت سه طراح جوان آسیایی است که توسط جورجو آرمانی انتخاب شده اند. این برنامه با حمایت اتاق مد ایتالیا و این طراح سرشناس برگزار می شود. کارلوس کاپاس، مدیر اتاق مد و فشن ایتالیا می گوید: «این برنامه ابتکاری قوی با چشم انداز مثبت برای آینده است. آقای آرمانی این کار را در چند فصل مد و برای حمایت از طراحان جوان، دادن فرصت و شناساندن آنها انجام می دهد.»

آگهی

فنگ فنگ، یکی از این طراحان می گوید با اشاره به یکی از طراحی هایش می گوید: «از عناصر مختلفی از جمله لباس نظامی استفاده کردیم. این یکی هم کت رسمی و هم یک لباس نظامی است.»
برند چینی «کانسیستنس» (Consistence) ایده های خود برای پاییز و زمستان آینده را خام و ابتدایی عرضه کرده است. کتها تلفیقی از کت نظامی و رسمی است. روش فنگ فنگ، طراح برند «کانسیستنس» که دفتر مرکزی آن در لندن قرار دارد، ساختارشکنی و بازسازی دوباره همان لباس است.

یوشیو کوبو، یکی از هواداران پروپا قرص آرمانی می گوید: «می خواهم لباسهایی مانند جورجو آرمانی درست کنم. او تجربه زیادی دارد و سالهای زیادی کار کرده است. من می خواهم به طراحی لباس ادامه بدهم.» یوشیو کوبو، طراح ۴۲ ساله ژاپنی روی لباسهای چسبان و شکلدار کار می کند. پوشاک این طراح که نام «یوشیوکوبو» (Yoshio Kubo) در توکیو عرضه می شود ترکیب غرب و شرق و همچنین بازی با لایه ها و حجم است.

موتو گوئو، طراحی با کارهای کمی عجیب و غریب می گوید: «این طراحی برای بسیاری از مردم غریب به نظر می رسد. سبک من مفهومی است.» نمایش مجموعه این طراح ۲۶ ساله اهل مالزی با واکنشهای متفاوت همراه بود. جورجو آرمانی، طراح پیشکسوت ایتالیایی پیشتر از طراحان جوان دیگر برای شناساندن و گسترش فعالیت حرفه ای شان حمایت کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برگزاری سیزدهمین جشنوارهٔ بین‌المللی موسیقی قبله در آذربایجان

جشنواره اکسپوژر؛ عکاسان نامدار بین‌المللی در شارجه گردهم آمدند

شکوه واحه‌های ازبکستان در موزه لوور پاریس