«روکو»؛ زندگی یک پورن استار به روایت خودش

«روکو»؛ زندگی یک پورن استار به روایت خودش
نگارش از Euronews

«روکو» (Rocco) مستندی در باره روکو سیفردی، بازیگر ایتالیایی فیلم های پورنوگرافی است که تصویر حساس و جالبی به مخاطب می دهد.

«روکو» (Rocco) مستندی در باره روکو سیفردی، بازیگر ایتالیایی فیلم های پورنوگرافی است که تصویر حساس و جالبی به مخاطب می دهد. روکو شهرت خود را مدیون آناتومی اندام، تدوام کار و همچنین مدیریت حرفه ای خوب است.

تیری دمزیر و آلبان تورالی کارگردانهای فیلم در ساخت این مستند به موضوعات حاشیه ای نپرداخته اند و فیلم را بطور کامل به روکو سیفردی اختصاص داده اند. موضوع فیلم ممکن است بحث برانگیز باشد اما کارگردانها گفته اند هدفشان تمرکز و شناخت توانایی فوق العاده این بازیگر است.

در فیلم می بینیم که مادر روکو آرزو داشت پسرش کشیش بشود و تصور نمی کرد حرفه ای در صنعت سینمای پورنوگرافی در مسیر او قرار بگیرد. در جریان تولید آخرین فیلم در بوداپست نه تنها لایه هایی از زندگی روکو بلکه اعتیاد، وسواس و شیفتگی و همچنین تردیدهای او آشکار می شود.

دوربین مستندسازان با تمرکز بر اندام این بازیگر، نمایش صحنه های پورنو را دنبال نمی کند بلکه می خواهد مکانیک بدن او را نشان دهد؛ بدنی که گویی فراتر از آناتومی انسانی است. این فیلم شاید یکی از قابل توجه ترین مستندهایی است که در ماههای اخیر منتشر شده است، فیلمی که پایان یک دوران و فرجام یک پورن استار ایتالیایی را به تصویر می کشد.

مطالب مرتبط