فهرست اکران فیلمهای سینمایی پرفروش سال جدید میلادی

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
فهرست اکران فیلمهای سینمایی پرفروش سال جدید میلادی

فیلم «رزیدنت ایول» یا «شیطان مقیم» موفقترین اقتباس سینمایی از یک بازی کامپیوتری است که بر اساس گیم شرکت ژاپنی کاپ کام (Capcom) ساخته شده است. بخش پایانی این مجموعه به نام «شیطان مقیم: فصل آخر» (RESIDENTEVIL: THEFINALCHAPTER) با شرکت میلا یوکووویچ در نقش آلیس، ماه دسامبر ۲۰۱۶ در ژاپن اکران شد و ژانویه امسال در سینماهای دنیا نمایش داده می شود.

دومین فیلم از مجموعه پنجاه سایه به نام «پنجاه سایه تیره تر» (Fifty Shades Darker) ماه فوریه به سینماها می آید. فیلم «پنجاه سایه گری» (Fifty Shade of Grey) با شرکت داکوتا جانسون (در نقش آناستازیا) و جیمی دورنان (در نقش کریستین گری) سال ۲۰۱۵ اکران شد و به فروش بی سابقه ای دست یافت.

اقتباس سینمایی جدیدی از فیلم انیمشین قدیمی «دیو و دلبر» (BEAUTYANDTHEBEAST) شرکت دیسنی بزودی اکران خواهد شد. این فیلم که بر اساس قصه های خیالی روی می دهد، از بازی اما واتسون، دن استیونز و لوک اوانز و همچنین صدای چند چهره معروف سینمایی از جمله ایان مک کلن بهره می برد.

یکی از فیلمهای جالب شرکت دیسنی بخش جدید از «نگهبانان کهکشان ۲» (GUARDIANS OF THEGALAXY 2) است. نمایش این فیلم بصورت سه بعدی و آیمکس برای ماه مه ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است. اولین بخش فیلم سال ۲۰۱۴ اکران شد و پانزدهمین اقتباس سینمایی از کتابهای مصور مارول است.

در گروه فیلمهای پرحادثه نیز هشتمین قسمت از مجموعه فیلمهای «سریع و خشن» با نام «سرنوشت خشن» (THEFATE OF THEFURIOUS) فیلم بعدی در فهرست نمایش سال ۲۰۱۷ است. فیلم به کارگردانی اف گری گری و بازی وین دیزل، کرت راسل، شارلیز ترون قرار است ماه آوریل در سینماهای دنیا عرضه شود.

«واندر وومن» یا «زن شگفت انگیز» (WONDERWOMAN) ابرقهرمان آمریکایی است که با چهارمین فیلم خود مشتاقان کتابهای مصور را ماه ژوئن به سینماها خواهد کشاند. در این فیلم «زن شگفت انگیز» یا همان شاهزاده دایانا عازم ماموریتی برای پایان دادن به جنگ جهانی می شود. در فیلم جدید دایانا به حداکثر توانایی و قدرت خود واقف خواهد شد.

جدیدترین بخش از مجموعه «تبدیل شوندگان» با نام «تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه» (Transformers: The Last Knight) فیلم حادثه ای و علمی – تخیلی قرار است ۲۳ ژوئن ۲۰۱۷ به صورت سه بعدی و آیمکس اکران شود. آخرین شوالیه محصول پارامونت پیکچرز دنباله «تبدیل شوندگان: عصر انقراض» است که سال ۲۰۱۴ عرضه شد. این پنجمین فیلم «تبدیل شوندگان» یا «ترانسفومرز» به کارگردانی مایکل بی، فیلمساز ۵۱ ساله آمریکایی است.