Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

هفته مد مردانه لندن با حضور صادق خان شهردار

هفته مد مردانه لندن با حضور صادق خان شهردار
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هفته مد مردانه لندن جمعه ششم ژانویه، (۱۷) دی ماه با نمایش جدیدترین مجموعه ها شروع شد.

آگهی

هفته مد مردانه لندن جمعه ششم ژانویه، (۱۷) دی ماه با نمایش جدیدترین مجموعه ها شروع شد. در حالیکه پایتخت بریتانیا می خواهد قطب مهمی در مد اروپا باقی بماند ولی بی ثباتی ناشی از برکسیت در امور بازرگانی آشکار شده است. نود درصد از ۲۹۰ طراح مد بریتانیا خواهان باقی مانند در اتحادیه اروپا هستند. صادق خان، شهردار لندن که این مراسم شرکت کرده است می گوید: «من طرفدار ماندن بریتانیا در اتحادیه هستم. به نتیجه رای گیری متعهد هستم ولی تلاش می کنم برکسیت به نفع مردم و صنعت مد باشد. این حرفه خواهان جذب استعدادها از همه کشورها و صدور محصولات است و دولت باید به این دغدغه توجه کند.»

یکی از اولین برندها «تاپمن» (TOPMAN) با نمایش مجموعه ای برای گروه سنی جوانتر بازگشتی به مد دهه نود میلادی را به نمایش گذاشت. طیف رنگها و برشها یادآور دوره اوج موسیقی دیسکو و بزرگداشت حال و هوای آن دوره است.

تاینی تمپا (TINIE TEMPAH)، خواننده موسیقی سبک رپ بریتانیا با کلکسیونی مینیمال و راحت اولین حضور خود در دنیای مد را تثبیت کرد. او می گوید پوشاکش برای مرد هر روز است. خواننده و طراح لباس ۲۸ ساله در باره انگیزه ورود به دنیای طراحی می گوید: «راستش وقتی مردم به من می گفتند لباسهای شیک می پوشم ولی کار دیگران است کمی به فکر افتادم. بنظرم رسید برای عده ای نفس لباس مهمتر از خود شخص شده است. لباسهای ۸۰۰ و یا هزار پوندی می پوشیدم ولی احساس کردم گویی مانکن این لباسها شده ام.» مجموعه او شامل لایه های ظریف، آستین و دم پای راحت برای شلوارها است. لباسهای مجموعه بخوبی با کفشهای ورزشی سفید هماهنگ و ست می شوند.

هفته مد لندن سال ۲۰۱۲ به عنوان تک رویدادی سه روزه شروع بکار کرد. با توجه به استقبال طراحان و مصرف کندگان، پس از چند سال هفته مد مردان نام و جایگاه خود را در پایتخت بریتانیا تثبیت کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تور میلیارد دلاری تیلور سوئیفت به قاره اروپا رسید

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان