Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

گروه موسیقی پاپ لوکاس گراهام؛ نامزد دریافت سه جایزه گرمی

گروه موسیقی پاپ لوکاس گراهام؛ نامزد دریافت سه جایزه گرمی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

گروه موسیقی پاپ دانمارکی با نام لوکاس گراهام با آهنگ «هفت سال» نامزد دریافت سه جایزه گرمی شد.

آگهی

گروه موسیقی پاپ دانمارکی با نام لوکاس گراهام با آهنگ «هفت سال» نامزد دریافت سه جایزه گرمی شد. این آهنگ در بخش های آهنگ سال، رکورد سال و بهترین اجرای دوتایی یا گروهی پاپ نامزد دریافت این جایزه شده است.

آهنگ «هفت سال» که با دومین آلبوم گروه لوکاس گراهام نیز هم نام است، هجدهم سپتامبر سال ۲۰۱۵ برای دانلود دیجیتال منتشر شد.

لوکاس گراهام فورشهامر، تک خوان ۲۸ ساله این گروه می گوید: «کمی عجیب است. زیرا هرچند شما تلاش فوق العاده ای انجام داده باشید و یا کار ویژه ای کرده باشید انتظار چنین چیزی را ندارید. ما آرزوهای بزرگی داشتیم و بیشتر و سخت تر از دیگران کار کردیم ولی باز هم انتظار چنین افتخاری را نداشتیم. و «گرمی» هم خیلی با ارزش است چون بر اساس سیستم رای گیری خاصی کار می کند. این یعنی موسیقیدان های دیگر کار ما را ارزشمند می دانستند.»

لوکاس گراهام ترانه سرای اصلی گروه، آهنگ «هفت سال» را در مورد زندگی خودش تا حال و آنچه در آینده می خواهد سروده است. او می گوید: «پدر من در سن ۶۱ سالگی درگذشت و من در آن زمان ۲۳ سال داشتم و در تور کنسرت آلمان بودم. از دست دادن او در این سن بر روی من خیلی تاثیر گذاشت. بنابراین من در این آهنگ بیشتر از ۶۰ سال برای خودم متصور نبودم. البته حال که خودم پدر شده ام بیشتر از شصت سال را هم می توانم ببینم.»

آهنگ «هفت سال» تا پایان ماه مارس در سایت اسپاتی فای نزدیک به ۲۲۵ میلیون بار شنیده شد.

لوکاس می گوید: «می توانم بگویم شهرت ، کمی من و بچه ها را فروتن تر کرد زیرا می دانیم که چقدر سخت کار کردیم تا به اینجا برسیم ولی هدف ما شهرت نبود. اجرای موسیقی و توانایی روایت داستانهایمان هدف اول ما بود.»

گروه لوکاس گراهام از نهم ژانویه تور کنسرت جینگل بال را همراه با دیگر هنرمندان نظیر «جاستین بیبر» و «الی گولدینگ» ادامه خواهد داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بزرگترین کنسرت کی پاپ در کره جنوبی از زمان آغاز همه‌گیری کووید۱۹ برگزار شد

تور میلیارد دلاری تیلور سوئیفت به قاره اروپا رسید

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی