بزرگترین کنسرت کی پاپ در کره جنوبی از زمان آغاز همه‌گیری کووید۱۹ برگزار شد

Access to the comments نظرها
نگارش از یورنیوز فارسی
برگزاری بزرگترین کنسرت عمومی از زمان شروع همه‌گیری کووید۱۹ در کره جنوبی
برگزاری بزرگترین کنسرت عمومی از زمان شروع همه‌گیری کووید۱۹ در کره جنوبی   -   کپی رایت  Ahn Young-joon/Copyright 2021 The Associated Press. All rights reserved.

دولت کره جنوبی روز یکشنبه ۲۳ آبان کنسرت ۳۰۰۰ نفره با حضور پانزده گروه موسیقی کی پاپ برگزار کرد.

این کنسرت که در مرکز بین المللی فرهنگی شهر گویانگ در شمال سئول، پایتخت کره جنوبی برگزار شد، بزرگترین کنسرتی است که دولت این کشور از زمان آغاز همه‌گیری کووید ۱۹ تا کنون برگزار کرده است.

این کشور از آغاز ماه نوامبر برنامه «زندگی با کووید۱۹» را در ابعاد مختلف اجتماعی اجرا می‌کند تا مردم بتوانند تا حد امکان ضمن رعایت محدودیت‌های مربوط به کووید۱۹ به زندگی عادی خود بازگردند.

برگزارکننده این کنسرت وزارت فرهنگ و هنر کره جنوبی بود که برای این کنسرت ۳۰۰۰ نفر را با نگاه به شرایط مالی و چند فرهنگی بودنشان دعوت کرد.

دو گروه رپ نیز در این کنسرت به هنرنمایی پرداختند. بعلاوه چند قطعه تلفیقی از موسیقی پاپ و موسیقی سنتی کره جنوبی نیز به منظور معرفی تداوم فرهنگی این کشور نواخته شدند. پیش از آغاز کنسرت، غرفه‌های فرهنگی مختلف فرهنگ این کشور را به علاقه‌مندان معرفی کرد.

امید می‌رود صنعت موسیقی کره جنوبی که از دو سال محدودیت نمایش به دلیل همه‌گیری کووید ۱۹ رنج می‌برد بتواند با این کنسرت به مرور به وضعیت قبلی خود بازگردد.