Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

«بلو و بی کسی»؛ آلبوم تازه رولینگ استونز

«بلو و بی کسی»؛ آلبوم تازه رولینگ استونز
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

گروه موسیقی راک بریتانیایی رولینگ استونز آلبوم تازه ای با نام با نام «بلو و بی کسی» روانه بازار کرده است.

آگهی

گروه موسیقی راک بریتانیایی رولینگ استونز آلبوم تازه ای با نام با نام «بلو و بی کسی» روانه بازار کرده است. پس از سال ۲۰۰۵، این نخستین تولید استودیویی این گروه بشمار می آید.

نخستین نما آهنگ این آلبوم «منو پایین بکش» نام دارد و کریستن استوارت، هنرپیشه آمریکایی، را سوار بر یک خودرو فورد موستانگ مدل ۱۹۶۰ در خیابانهای لس آنجلس نشان می دهد.

این نما آهنگ یکم دسامبر منتشر شد و تاکنون بیش از ۴ میلیون بار در یوتیوب تماشاگر داشته است.

کیث ریچاردز یکی از اعضای این گروه می گوید: «قصد تولید یک آلبوم بلوز را نداشتیم. ولی در آخر دیدیم آلبوم بلوز از آب درآمده است.»

میک جگر، دیگر عضو این گروه می گوید: «همه چیز خیلی تند پیش رفت. ضبط در سه روز به پایان رسید. اینگونه سریع کار کردن با مزه بود. زمانی برای تحلیل و اندیشه کردن و ظریف کاری ندارید. تنها به جلو راندن کار می اندیشید.»

رولینگ استونز در سال ۱۹۶۲ در شهر لندن شکل گرفت. پس از ۵۵ سال فعالیت حرفه ای موفق، دوازدهمین آلبوم این گروه نشان می دهد که موسیقی بلوز بخشی از ذات جدایی ناپذیر آنهاست.

رونی وود، عضو دیگر رولینگ استونز درباره هویت موسیقیایی آلبوم تازه می گوید: «چیزی است که حسش می کنیم و با آن زندگی می کنیم. شکل گرفتن این آهنگها سخت نبود.»

چارلی واتز، دیگر نوازنده این گروه به یاد می آورد هنگامیکه هم اعضا گروه سال ۱۹۶۲ در غرب لندن زندگی می کردند عادت داشتند به موسیقی بلوز گوش دهند.

او می گوید: «هنگامیکه میک در کالج اقتصاد لندن درس می خواند عادت داشتیم بلوز گوش دهیم. می نشستیم و تنها به این موسیقی گوش می دادیم. اینکار را باز هم انجام خواهم داد، زیرا هرگز بخوبی درکشان نکردم. این آلبوم هم بازگشتی به همان جانمایه بود.»

این آلبوم که شامل دوازده آهنگ است اکنون در دسترس علاقمندان قرار دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گروه راک «رولینگ استونز» دونالد ترامپ را تهدید به شکایت کرد

تور اروپایی رولینگ استونز؛ شاید برای آخرین بار

تور میلیارد دلاری تیلور سوئیفت به قاره اروپا رسید