بازتاباندن افسردگی و اضطراب در آلبوم جدید «فارین فیلدز»

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
بازتاباندن افسردگی و اضطراب در آلبوم جدید «فارین فیلدز»

گروه «فارین فیلدز» (Foreign Fields) با آلبوم تازه ای به صحنه آمده است. چهار سال پس از انتشار اولین آلبوم خود، این گروه دو نفره آمریکایی می گویند آلبوم جدید به نام «تیک کاور» (Take Cover) بازتاب یک دوره سخت در زندگی آنها بوده است.

برایان هول، خواننده و عضو گروه با اشاره به اینکه آلبوم تنها در دو ماه ساخته شد می گوید: «فکر می کنم نام تیک کاور، کلیت آلبوم را برای من خلاصه می کند. سال گذشته درگیر مشکلات روحی مانند افسردگی و اضطراب بودم. ترانه و شعرها درباره همین هستند.»

در حالی که اندوه مضمون مشترک دوازده ترانه این آلبوم است، پنج مرحله اندوه در پنج ترانه و با ویدیو موزیک جداگانه منتشر شده است. هر مرحله اندوه از جمله انکار و خشم با رقص پردازی ویژه به تصویر کشیده شده است.

اریک هیلمن، خواننده دیگر در این زمینه می گوید: «پیشتر هم نمایش هایی همراه با اجرای رقص داشتیم و تاثیر انرژی آن را تجربه کرده بودیم. برای عرضه این آلبوم می دانستیم که باید ابزار دیگری برای تصویر کردن حرفهای مان پیدا کنیم.»

اریک هیلمن و برایان هول دو خواننده «فارین فیلدز» در ویدیویهای این پنج ترانه حضور ندارند. آلبوم «تیک کاور» به بازار عرضه شده است.