Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نمایشگاه سیار «یادگارهای رولینگ استونز » در نیویورک

نمایشگاه سیار «یادگارهای رولینگ استونز » در نیویورک
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

رولینگ استونز نمایشگاه سیار خود به نام «اگزبیشنیزم»(Exhibitionism) را به نیویورک آورده اند.

آگهی

رولینگ استونز نمایشگاه سیار خود به نام «اگزبیشنیزم»(Exhibitionism) را به نیویورک آورده اند. اعضای این گروه راک مشهور می گویند هدفشان شریک کردن هواداران با خاطرات شخصی و حرفه ای اعضای گروه است.

میک جگر، عضو و خواننده اصلی گروه می گوید: «تلاش کردیم هر اتاق حال و هوای متفاوتی داشته باشد تا وقتی بازدید کننده وارد آن می شود همه چیز برایش غیرمنتظره باشد. فکر می کنم یک گردش کوتاه یکساعته در این فضا، حتما برای بیینده سرگرم کننده خواهد بود. برای من که یکساعت طول می کشد.» کیث ریچاردز، عضو دیگر رولینگ استونز گفت: «برای من حس نوستالژی گذشته را دارد ولی سعی کردم با این فکر که استونز چقدر برای مردم اهمیت دارد از آن فاصله بگیرم و به نوعی احساس فروتنی کردم.»

این نمایشگاه شامل بیش از ۵۰۰ شی از جمله لباس، ابزار موسیقی و یادداشتهای شخصی است و تاریخچه گروه و سفر آنها تا رسیدن به شهرت جهانی را به نمایش می گذارد. یک گروه کاری طراحان با همکاری اعضای
رولینگ استونز این نمایشگاه سیار را طراحی کردند.

پس از چهل سال فعالیت هنری، اعضای هفتاد و چند ساله این گروه راک هم در موزه و هم روی صحنه فعال هستند. آلبوم جدید آنها به نام (Blue and Lonesome) پس از ده سال قرار است دوم دسامبر منتشر شود.

نمایشگاه (Exhibitionism) ماه آوریل در گالری ساچی لندن افتتاح شد و پس از نیویورک در شیکاگو و سپس در چهار سال آینده در ۹ شهر دیگر برگزار می شود. «اگزبیشنیزم» از نوامبر تا مارس ۲۰۱۷ در نیویورک برپا خواهد بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گروه راک «رولینگ استونز» دونالد ترامپ را تهدید به شکایت کرد

تور میلیارد دلاری تیلور سوئیفت به قاره اروپا رسید

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی