Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

نمایشگاه آثار نقاشی باب دیلن، خواننده، ترانه سرا و برنده جایزه نوبل ادبیات

نمایشگاه آثار نقاشی باب دیلن، خواننده، ترانه سرا و برنده جایزه نوبل ادبیات
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نمایشگاه آثار نقاشی خواننده، ترانه سرا و برنده جایزه نوبل ادبیات سال ۲۰۱۶، با نام «مسیر طی شده» برگزار شد.

آگهی

نمایشگاه آثار نقاشی خواننده، ترانه سرا و برنده جایزه نوبل ادبیات سال ۲۰۱۶، با نام «مسیر طی شده» برگزار شد. یک گالری در لندن، آثار طراحی، آبرنگ و نقاشی های اکریلیک «باب دیلن» در مورد منظره هایی در آمریکا را به نمایش گذاشته است.

«مسیر طی شده»، نتیجه سفرهای باب دیلن در آمریکا در جریان «تور بی پایان کنسرت هایش» در طول بیست و پنج سال اخیر است. او در این مدت حداقل ۲۵۰۰ کنسرت در ۸۰۸ شهر کوچک و بزرگ جهان، برگزار کرده است. راه آهن، آسمان خراش، پل های معلق، جاده ها، خیابان ها و متل ها از موضوعات اصلی این آثار نقاشی هستند. مکان های فراموش شده در شهرها و جاده های دورافتاده.

پل گرین، مدیر گالری هالسیون می گوید: «او در یک شهر کوچک آمریکا بدنیا آمد و راه خود را به سمت نیویورک باز کرد. او در عرض سالیان سال و در تورهای خود، صدها کنسرت در سال برگزار کرده. بنابراین او تمام آمریکا را دیده است. گاهی دلش خواسته که در شهرهای کوچک بنوازد و نواخته. پس به معنای واقعی این مسیر توسط او طی شده. این عشق او به آمریکا را نشان می دهد. این آثار نقطه نظر او نسبت به آمریکا هستند که رمان «در جاده» جک کروارک در دهه ۶۰ میلادی را تداعی می کنند. مانند اهمیت جاده و راه برای تمام آمریکایی ها… »

آثار باب دیلن در این نمایشگاه، یک چشم انداز کلی از کشور آمریکا را به بیننده ارائه می کند. و مانند بسیاری از آثار موسیقی و ترانه های او، با دیدگاهی متفاوت، موضوعات را به نمایش می گذارد.

نمایشگاه مسیر طی شده تا یازدهم دسامبر در گالری هالسیون در لندن برقرار خواهد بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نسخه‌ای خاص از ترانه معروف باب دیلن ۱.۵ میلیون پوند در حراج به فروش رفت

باب دیلن در آلبوم تازهٔ خود؛ «در یک بستر می‌خوابم با مرگ و زندگی»

تور میلیارد دلاری تیلور سوئیفت به قاره اروپا رسید