Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

خانه ای پوشیده از موزاییک و کاشیهای رنگی

خانه ای پوشیده از موزاییک و کاشیهای رنگی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

برای یک زوج هنرمند هر دیوار یا سطح خالی یک بوم تازه برای آفرین یک کار جدید است.

آگهی

برای یک زوج هنرمند هر دیوار یا سطح خالی یک بوم تازه برای آفرین یک کار جدید است. آنها خانه خود در یکی از محله های لس آنجلس را با موزاییکی از کاشی، تکه های بشقاب و حتی فنجانهای شکسته تزیین کرده اند. داستان به ۲۲ سال پیش و زمانی که گونزالو دوران و چری پان این خانه را خریدند بر می گردد. آنها در حیاط خلوت آن یک استودیو بزرگ ساختند.

آقای دوران می گوید: «این خانه را به خاطر فضای بزرگ آن خریدیم و فکر کردیم می توانیم در آن استودیوی خودمان را بسازیم. پس از ساختن استودیو همسرم برای حمام کاشی ساخت و کار موزاییک از همینجا شروع شد. اینقدر جالب بود که کار را همچنان ادامه دادیم.»

خانه کاشی های موزاییکی نمادی از بیست سال کار و علاقه مشترک این زوج است. چری پان، همسر آقای دوران نیز می گوید: «چشمهای ما به این کار عادت کرده است و همه چیز را در حالت متعادل قرار می دهد. او سخت مشغول کار است. من می آیم و می گویم مشکلی وجود دارد. بعد او نگاهی می کند و می گوید آه می دانم مشکل کجا است و آن را حل می کنم. کار مشترک ما این چیزها است با بوسه های بسیار!»

این زوج امیدوارند خانه کاشی های موزاییکی آنها سرانجام در فهرست ملی مکانهای تاریخی قرار بگیرد. خانه موزاییکی با قرار قبلی بروی علاقمندان باز است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تور میلیارد دلاری تیلور سوئیفت به قاره اروپا رسید

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان