«صدف اسکاتلندی» فیلم کمدی و رومانتیک از بریتانیا

«صدف اسکاتلندی» فیلم کمدی و رومانتیک از بریتانیا
نگارش از Euronews

کمدی رومانتیک «صدف اسکاتلندی» داستان ریچی، مردی ناامید و سرخورده اهل گلاسکو را روایت می کند که برای دزدی مروارید همراه دو دوستش به منطقه طبیعی حفاظت شده اسکاتلند می…

کمدی رومانتیک «صدف اسکاتلندی» داستان ریچی، مردی ناامید و سرخورده اهل گلاسکو را روایت می کند که برای دزدی مروارید همراه دو دوستش به منطقه طبیعی حفاظت شده اسکاتلند می رود. در این مرکز بث، دختر انگلیسی و فعال محیط زیست مصصم به محافظت از صدفها در مقابل دزدان است. آشنایی و رودررویی این دو، مسیر داستان را به حوادث کمدی و عاشقانه می برد.

تالولا رایلی، بازیگر، نویسنده و کارگردان فیلم با اشاره به ایده ساخت آن می گوید: «پدرم اسکاتلندی است، او نویسنده است و مدتی است در باره صدفهای آب شیرین اسکاتلند اطلاعات جمع می کرد. این صدفهای در معرض نابودی، حفاظت شده هستند. او به این فکر می کرد که اگر یک گروه تبهکار بخواهد تا صدفها را بدست آورد چه می شود. من این ایده را گرفتم و به یک کمدی رومانتیک تبدیل کردم.»

ریچی که از لحظه اول عاشق بث می شود، ناخواسته در مسابقه رنجرهای اسکاتلند شرکت می کند و باید برنده شود. او برای تصاحب قلب بث، زندگی اش را به خطر می اندازد تا اسکاتلند را از یک فاجعه زیست محیطی نجات دهد.

فیلم «صدف اسکاتلندی» (Scottish Mussel) در جشنواره فیلم ادینبورگ افتتاح شد و اکنون در بریتانیا در نمایش است.

مطالب مرتبط