تازه های موسیقی: سومین آلبوم ویلن و رقص لیندزی استرلینگ

تازه های موسیقی: سومین آلبوم ویلن و رقص لیندزی استرلینگ
نگارش از Euronews

لیندزی استرلینگ، موسیقیدان آمریکایی سومین آلبوم خود را با درس هایی از عشق، شکست و امید منتشر کرده است. نام آلبوم این هنرمند ویلونیست و رقص پرداز «Brave Enough» (خیلی شجاع) است.

خواننده ۲۹ ساله با اشاره به اینکه ضربه های روحی ناشی از بیماری پدر و مرگ دوست صمیمی وی پس زمینه آلبوم جدید است می گوید: «پیش از اینکه با احساساتم کنار بیایم نمی توانستم در باره آنها موسیقی بسازم. ترانه ها افسرده و غمگین بودند. فکر کردم اینطور نمی شود. باید از اول شروع کنم. به خانه و پیش خانواده ام برگشتم و پس از یک دوره درمان توانستم با احساساتم کنار بیایم. و بعد از آن بود که ساختن آلبوم برایم حالت درمانی داشت.»

لیندزی از سال ۲۰۰۷ با حضور فعال و نشر موسیقی در شبکه های اجتماعی به شهرت خود افزوده است. کانال یوتیوب استرلینگ با ۸ میلیون عضو بیش از یک میلیارد بیننده دارد. با این حال لیندزی می گوید ساختن سومین آلبوم کار ساده ای نبوده است. او اضافه می کند: «راستش هر آلبوم سخت تر می شود، فشار برای ساختن آلبوم بهتر بیشتر است. هر آلبوم من از قبلی ها شنونده و مخاطب بیشتری پیدا کرد. ولی باید بگویم وقتی اولین آلبوم را نوشتم فقط تجربه بود، چیزهای جدید را امتحان می کردم. بیان احساساتم بود و کار خیلی طبیعی شد. با پیش رفتن، باید فکر کنی. و من از این مرحله هم گذشتم و حال آلبومم باید چیزی تازه و نو باشد.»

نواختن ویلن به لیندزی امکان داده است تا همه علایق و شیفتگی هایش، مانند فیلمسازی، هنر و رقص را با هم تلفیق کند. آلبوم «Brave Enough» (خیلی شجاع) از لیندزی استرلینگ اکنون به بازار عرضه شده است.