Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

تازه های موسیقی: سومین آلبوم ویلن و رقص لیندزی استرلینگ

تازه های موسیقی: سومین آلبوم ویلن و رقص لیندزی استرلینگ
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

لیندزی استرلینگ، موسیقیدان آمریکایی سومین آلبوم خود را با درس هایی از عشق، شکست و امید منتشر کرده است.

آگهی

لیندزی استرلینگ، موسیقیدان آمریکایی سومین آلبوم خود را با درس هایی از عشق، شکست و امید منتشر کرده است. نام آلبوم این هنرمند ویلونیست و رقص پرداز «Brave Enough» (خیلی شجاع) است.

خواننده ۲۹ ساله با اشاره به اینکه ضربه های روحی ناشی از بیماری پدر و مرگ دوست صمیمی وی پس زمینه آلبوم جدید است می گوید: «پیش از اینکه با احساساتم کنار بیایم نمی توانستم در باره آنها موسیقی بسازم. ترانه ها افسرده و غمگین بودند. فکر کردم اینطور نمی شود. باید از اول شروع کنم. به خانه و پیش خانواده ام برگشتم و پس از یک دوره درمان توانستم با احساساتم کنار بیایم. و بعد از آن بود که ساختن آلبوم برایم حالت درمانی داشت.»

لیندزی از سال ۲۰۰۷ با حضور فعال و نشر موسیقی در شبکه های اجتماعی به شهرت خود افزوده است. کانال یوتیوب استرلینگ با ۸ میلیون عضو بیش از یک میلیارد بیننده دارد. با این حال لیندزی می گوید ساختن سومین آلبوم کار ساده ای نبوده است. او اضافه می کند: «راستش هر آلبوم سخت تر می شود، فشار برای ساختن آلبوم بهتر بیشتر است. هر آلبوم من از قبلی ها شنونده و مخاطب بیشتری پیدا کرد. ولی باید بگویم وقتی اولین آلبوم را نوشتم فقط تجربه بود، چیزهای جدید را امتحان می کردم. بیان احساساتم بود و کار خیلی طبیعی شد. با پیش رفتن، باید فکر کنی. و من از این مرحله هم گذشتم و حال آلبومم باید چیزی تازه و نو باشد.»

نواختن ویلن به لیندزی امکان داده است تا همه علایق و شیفتگی هایش، مانند فیلمسازی، هنر و رقص را با هم تلفیق کند. آلبوم «Brave Enough» (خیلی شجاع) از لیندزی استرلینگ اکنون به بازار عرضه شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تور میلیارد دلاری تیلور سوئیفت به قاره اروپا رسید

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان