نمایشگاه لباس و وسایل کوهنوردی و طبیعت گردی در آلمان

نمایشگاه لباس و وسایل کوهنوردی و طبیعت گردی در آلمان
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فعالیت بدنی در فضای باز بیش از همیشه طرفدار دارد و یکی محبوب ترین آنها پیاده روی و کوهنوردی است.

فعالیت بدنی در فضای باز بیش از همیشه طرفدار دارد و یکی محبوب ترین آنها پیاده روی و کوهنوردی است. در این ارتباط نمایشگاه لباس و وسایل سبک و کاربردی در فریدریشسهافن در جنوب آلمان از ۱۳ تا ۱۶ ژوئیه ۲۰۱۶ این محصولات را به نمایش گذاشت. شرکت هایی از ۴۰ کشور در ۹۶۰ غرفه محصولاتشان را در حوزه کوهنوردی، دوچرخه سواری، سنگ نوردی، کامپینگ و طبیعت گردی به نمایش گذاشتند.

آگهی

رالف استفان بیپلر متخصص محصولات فضای باز می گوید: «در آلمان و بر اساس برآوردهای مختلف حدود ۴۰ تا ۶۰ میلیون نفر بطور منظم کوهنوردی یا راهپیمایی می کنند. این گروه هدفی است که نباید نادیده گرفته شوند. حوزه کوهنوری و راهپیمایی باید کمی با رنگ ها و اشکال گوناگون بازسازی شود. شلوارها و کاپشن ها اکنون بخوبی مجهز اند و بخوبی به بدن می چسبند بدون آنکه ما احساس کنیم تنگ هستند. دست کم ما باید این لباس ها را با رنگ های جذاب تر مد روزتر کنیم و به نظرم این موضوع مهمی است.»

سازندگان لباس های ورزش های فضای باز متهم اند که از مواد سمی و یا اخلاقا نادرست استفاده می کنند. به همین خاطر سازندگان این لباس ها تلاش دارند با استفاده از مواد پایدارتر تصویر بهتری از خود ارائه کنند.

آنها بعنوان مثلا بالش هایی حاوی فیبر از تفاله قهوه و یا کفش هایی از لاستیک های کهنه اتومبیل ساخته اند. یا فیلتر آب که ۹۹.۹ درصد باکتری های و دیگر عناصر موجود در آب را تصفیه می کند. در این محصولات همچنین به جای پر از الیاف طبیعی برای داخل کاپشن ها استفاده شده است.

آرن استریت مدیر بازاریابی و ارتباطات گروه فضای باز اروپایی می گوید: «مردم در حال حاضر می خواهند مطمئن شوند که لباس هایشان به درستی ساخته شده است. اگر ما توسعه بیشتری به سمت استفاده از مواد پایدار بدهیم آنوقت برای همه طرف های دخیل در این صنعت مفیدتر خواهد بود.»

از جمله جاذبه های دیگر این نمایشگاه:

- کفش دو فوق سبک با وزن ۳۰۰ گرم که عملکرد سازگاری با مسیرهای ناهموار دارد. – گیگسیت، صندلی ایی که به شما اجازه می دهد در هر نقطه از کوه در دامنه های پوشیده از برف و یخ روی آن بنشینید. – نوعی ننوی بسیار سبک که برای راحتی بیشتر شما در آغوش طبیعت بسیار مفید است و با ۴۵۰ گرم وزن حدود ۵۰ یورو قیمت دارد و مدل دیگر آن ۱۴۰ گرم وزن دارد و در یک جیب کوچک جا می شود.

یکی دیگر از محصولات جالب این نمایشگاه یک قایق تاشو است که آماده کردن آن تنها ۱۰ دقیقه وقت می گیرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برگزاری سیزدهمین جشنوارهٔ بین‌المللی موسیقی قبله در آذربایجان

جشنواره اکسپوژر؛ عکاسان نامدار بین‌المللی در شارجه گردهم آمدند

شکوه واحه‌های ازبکستان در موزه لوور پاریس