Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

وسترن «قانون شکنان و فرشتگان» با بازی فرانسیسکا ایستوود

وسترن «قانون شکنان و فرشتگان» با بازی فرانسیسکا ایستوود
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فرانسیسکا ایستوود با بازی در فیلم وسترن «قانون شکنان و فرشتگان» جای پای پدر می گذارد.

آگهی

فرانسیسکا ایستوود با بازی در فیلم وسترن «قانون شکنان و فرشتگان» جای پای پدر می گذارد. فرانسیسکا ۲۲ ساله نقش فلورانس ۱۵ ساله جوانترین دختر یک خانواده مذهبی را بازی می کند که خانه شان توسط دزدان بانک اشتغال می شود. اما او به جای بازی کردن نقش قربانی در این ماجرا در برابرشان می ایستد و حتی با رهبر این گروه دزدان رابطه ایجاد می کند.

فرانسیسکا ایستود دختر کلینت ایستوود و فرانسیس فیشر می گوید: «پدر و مادر من هر دو بازیگرند و پدرم کارگردان هم هست و من در شرایطی بزرگ شدم که آنها را می دیدم در حال کار و به آنها نگاه میکردم و گوش می دادم . خوب مشاوره های زیادی داشتم. من در لحظه مهمی از زندگی ام هستم یعنی لحظه انتقال از مشاوره والدین به مشاوره حرفه ای و این بسیار هیجان انگیز است.»

در فیلم «قانون شکنان و فرشتگان» که در جشنواره فیلم ساندنس درخشید ستاره هایی مانند لوک ویلسون، تری پولو و چاد مایکل موری بازی می کنند. اگر چه این فیلم بعنوان وسترن شناخته می شود اما آنچه که چاد مایکل موری می گوید به موضوعات عام، جهانی و همیشگی می پردازد.

چاد مایکل موری می گوید: «به نظر من داستان این فیلم بی زمان و جاودانه است. می تواند در هر دوره ای اتفاق بیافتد. موضوعاتی که در این فیلم اتفاق می افتد موضوعاتی اند که هر روز می توانند اتفاق بیافتند حتی امروز. این فیلم از لحاظ جغرافیایی یک وسترن است که به نظر من به داستان فیلم پس زمینه و کاراکتری فوق العاده ای داده است اما این کاراکتر چیز ویژه ای در این داستان نیست که حتما فیلم باید وسترن می بود.»

قانون شکنان و فرشتگان از سوی منتقدین هم با ستایش و هم انتقاد مواجه شده است و برخی منتقدان فیلم را روایتی زننده و نامطبوع توصیف کرده اند.

نمایش فیلم قانون شکنان و فرشتگان بطور محدود از ۱۵ ژوئیه در ایالات متحده آمریکا آغاز شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کلینت ایستوود؛ «هری کثیف» و «مرد بی‌نام» ۹۰ ساله شد

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید