بازگشت پیشتازان فضا با «استار ترک بیاند»

بازگشت پیشتازان فضا با «استار ترک بیاند»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بازگشت خدمه یو اس اس اینترپرایز در فیلمی اکشن به نام “استار ترک بیاند”.

آگهی

بازگشت خدمه یو اس اس اینترپرایز در فیلمی اکشن به نام “استار ترک بیاند”. این فیلم علمی – تخیلی قسمتی دیگر از ماجراهای پیشتازان فضا و دنبالهٔ “پیشتازان فضا به سوی تاریکی” است که در سال ۲۰۱۳ بر اساس مجموعه ای تلویزیونی به همین نام ساخته شد و اینک به مناسبت پنجاهمین سالگرد ساخت این مجموعه به نمایش در آمده است.

نماش فیلم با مرگ آنتون یلچین که در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست داد، همزمان شده است.

زاکری کینتو یکی از بازیگران “استار ترک بیاند” می گوید: «فیلم با یک رویکرد معادل سازی و نگاه به گذشته ساخته شده و من از این مسئله بسیار خرسندم. دیدن آنچه که بیش از نیم قرن تداوم داشته همواره جالب است. اینکه ما بخشی از این مرحله مهم هستیم، می تواند مایه غرور باشد.»

در این فیلم، خلبان سولو برای نخستین بار دگرباشی جنسی خود را علنی می کند. جرج تاکئی بازیگر نقش این پرسوناژ در نسخه اوریجینال که خود همجنسگرا است، افشای هویت جنسی این شخصیت را ، نه به دلیل همجنسگرا بودن بلکه به خاطر همخوان نبودن با دیدگاه های اولیه خالق اثر، تاسف آور تلقی کرده است.

جان چو از دیگران بازیگران فیلم می گوید: «امیدوارم وقتی رادنبری (خالق اولیه اثر) فیلم و نحوه شخصیت پردازی بهنجار شده برای سولو را می بیند، دیدگاهی مثبت داشته باشد.»

این برای سومین بار از سال ۲۰۰۹ تاکنون است که استار ترک در قالب فیلم به نمایش کشیده می شود. این فیلم از ابتدای مرداد ماه در سینماهای جهان به روی پرده می رود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد