«دروغهای زیبا» آلبوم تازه «بردی»

«دروغهای زیبا» آلبوم تازه «بردی»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

خواننده بریتانیایی «بِردی برست» (Birdy burst) که از چهارده سالگی کار هنری اش را با بازخوانی ترانه های دیگر خوانندگان آغاز کرده بود، در بیست سالگی صدا و ترانه های خودش را پیدا کرده…

آگهی

خواننده بریتانیایی «بِردی برست» (Birdy burst) که از چهارده سالگی کار هنری اش را با بازخوانی ترانه های دیگر خوانندگان آغاز کرده بود، در بیست سالگی صدا و ترانه های خودش را پیدا کرده است.

آلبوم تازه او که «دروغهای زیبا» نام دارد در ماه مارس روانه بازار شد. او درباره این آلبوم می گوید: «حس می کنم این آلبومِ رُشد من است، چون بزرگتر شده ام و زمان می بَرَد تا ایده های خودم را پیدا کنم، ضمنا پارسال به لندن نقل مکان کردم و نزدیک یک سالی می شود که آنجا هستم، حس مستقل بودن برای اولین بار خیلی خوب و جذاب است.»

بردی که نزدیک به یک سال روی این آلبوم کار کرده و در ساخت تمامی آهنگهای آن سهیم بوده است می گوید که ترانه های کار، ملهم از رمان «خاطرات یک گیشا» نوشته «آرتور گُلدن» است.

این خواننده جوان می افزاید: «وقت کار روی آلبومم این کتاب را می خواندم. وقتی آهنگها را می نوشتم، این کتاب مثل منظره ای الهام بخشِ من بود. چنان زیبا همه چیز را توصیف کرده بود که احساس می کردم درون داستانم. مکانها هم خیلی روی کارم تأثیر داشته اند. من در کنار طبیعتی تُند و متغییر بزرگ شدم و برای همین همیشه آهنگهای غمگین می سازم اما وقتی به لندن آمدم دیدم ترانه هایم کمی سرزنده تر شده اند.»

آلبوم «دروغهای زیبا» آهنگهای احساسی و غم انگیزی را در خود دارد که «بردی» با آنها شناخته شده است اما گهگاه ضرباهنگ های مهیجی هم در آن شنیده می شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان

«گاه و بیگاه» با هوش مصنوعی؛ بیتل‌ها پس از ۵۴ سال به صدر جدول ترانه‌های محبوب بریتانیا رسیدند