Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

«معامله» وسترن جدید با بازی کریس کریستوفرسون ۸۰ ساله

«معامله» وسترن جدید با بازی کریس کریستوفرسون ۸۰ ساله
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

«معامله» فیلمی جدیدی از دنیای وسترن گله دارها و نبرد با دشمن قدیمی است که از بازی کریس کریستوفرسون، موسیقیدان معروف سبک کانتری بهره می برد.

آگهی

«معامله» فیلمی جدیدی از دنیای وسترن گله دارها و نبرد با دشمن قدیمی است که از بازی کریس کریستوفرسون، موسیقیدان معروف سبک کانتری بهره می برد. فیلم با شرکت مایکل پاره و تریس ادکینز، بازیگر و خواننده کانتری داستان پدری است که برای حفظ جان دخترش شهرت و حیثیت خود در غرب وحشی را به خطر می اندازد. کریس کریستوفرسون بازیگر ۸۰ ساله در این فیلم در نقش صاحب یک بار ظاهر می شود. او با اشاره به سابقه کار هنری خود می گوید: «از همان اوایل کار حرفه ای هم آواز می خواندم و هم در فیلم بازی می کردم. و به هر دلیلی بود هر دو همزمان با هم تقریبا دهه هفتاد، حدود چهل و چند سال پیش شروع شد »

کریس کریستوفرسون جوایز متعدد گرمی از جمله سال ۲۰۱۴ گرمی یک عمر دستاورد هنری دریافت کرده است. تریس ادکینز، بازیگر دیگر فیلم نیز کارنامه موفق و ترانه های شماره یک در موسیقی کانتری دارد.

این فیلم وسترن در کانزاس و اواخر قرن نوزدهم روی می دهد و داستان گله داری با بازی مایکل پاره است که در رقابتی سخت دخترش را از دست دشمن قدیمی نجات می دهد. فیلم «معامله» در بعضی شهرهای آمریکا اکران می شود و بزودی در بصورت دیجیتال و ویدیوی درخواستی (دیماندی) عرضه خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد