هفته مد میلان و بهترین های پوشاک مردانه

هفته مد میلان و بهترین های پوشاک مردانه
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در آخرین روز هفته مد میلان دولچه گابانا لباسهای مردانه خود را عرضه کرد.

آگهی

در آخرین روز هفته مد میلان دولچه گابانا لباسهای مردانه خود را عرضه کرد. لباسهای بهاره و تابستانه دومنیکو دولچه و استفانو گابانا مجموعه ای است از لباسهای به ظاهر ناهماهنگ که با دقت کنار هم چیده شده اند. دولچه گابانا در این هفته مد لباس هایی را برای همه سلیقه ها و همه سایزها ارائه کرده بود. این نمایش علاوه بر سایز لاغر و باریک، از لباسهایی برای سایزهای بزرگتر و همچنین شلوارهای گشاد بهره برده است.

دوقلوهای «کاتن» و به هم زدن الگوی جنسیتی در لباس برادران دوقلوی «کاتن» (Dean and Dan Caten دین و دن کاتن) پوشاک جدید خود را در کنار بزرگان دنیای مد عرضه کردند. لباسهای تنگ بدن نمای طراحی شده توسط این دو برادر، نظر مثبت حاضران را به خود جلب کرد. این دو برادر کانادایی در روز جمعه با حمل دستمال نماد همجنسگرایان به قربانیان کشتار باشگاه شبانه همجنسگرایان در اورلاندوی آمریکا ادای احترام کردند.

دوناتلا ورساچه: ادای احترام به «پرینس»

لباسهای دوناتلا ورساچه ادای احترامی بود به پرینس، خواننده آمریکایی که بتازگی درگذشته است. طراحان ورساچه با الهام از بارانی صورتی (ترانه مشهور پرینس)، یاد او را زنده کردند. در میان لباسهای به نمایش درآمده کتهای تنگ، پیراهنهای چین دار و بافتنیهای ابریشمی به چشم می خورد.

پرادا: کلکسیون جدید

خانه مد پرادا هم از قافله برندهای معروف ایتالیایی عقب نماند و برای مردان مدلهای لباس تازه و جذابی را ارائه کرد. پرادا به سنت همیشگی، لباسهای مردانه را با چاشنی سلیقه زنانه درهم آمیخته بود. مانند همیشه راحتی در کنار بروز بودن از خصوصیات لباسهای پرادا است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هفتهٔ صنایع خلاق باکو؛ مسابقهٔ طراحی بازی کامپیوتری و جشنوارهٔ فیلم‌های موبایلی

رونمایی از مینیاتورها و نسخ کهن خطی در کنگره میراث فرهنگی ازبکستان

«گاه و بیگاه» با هوش مصنوعی؛ بیتل‌ها پس از ۵۴ سال به صدر جدول ترانه‌های محبوب بریتانیا رسیدند